Záchytná vana - nádoba na olej, objem 3 litry, pro nápravy - ASTA - diskuze
EAN: 5901583518935
Výrobní číslo: A9004TR
Speciální záchytná nádoba na olej pod nápravy a diferenciály, objem 3 litry, s výlevkou – ASTA A-9004TR Nádoba (tzv. vana) na použitý olej s půlkulatým tvarem. Hodí se např. pro vypouštění oleje z náprav, diferenciálů atd. Díky tvaru je také možno nádobu umístit např. do ráfku nákladního auta (zachycuje olej, který vytéká z nábojů kol po sejmutí krytů). Snadná manipulace díky bočním madlům a otvoru pro vylévání v čelní hraně – nehrozí nechtěné rozlití oleje. Vyrobeno z odolného polyethylenu (PE) – odolné vůči většině rozpouštědel (při teplotě nižší než 60 °C), oleji, benzínu, alkoholu, kyselinám, zásadám a chemikáliím. Nádoba se neohýbá, ani když je vypouštěný olej ještě teplý. Technické parametry: - objem: 3 litry - délka: 31 cm - šířka: 24,5 cm - výška: 15,5 cm
Cena od 283 Kč - 299 Kč v 2 obchodech
Dotazy, recenze a diskuze k Záchytná vana - nádoba na olej, objem 3 litry, pro nápravy - ASTA
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Trychtýř BGS 8446-1Pneumatická plnička oleje ATF pro autoNáhradní pásek pro klíč na olejové filHlavice na povolování olejových filtrůTěsnící kroužky měděné, 8,4-20,2 mm, sOlejová jímka - odsávačka, pojízdná, oHlavice na povolování olejových filtrůTrychtýř, extra dlouhý, 12,5 x 45,5 cmHlavice na povolování olejových filtrůBGS Technic BGS 74261 Víceúčelová vanaRuční litinové čerpadlo rotačníRuční čerpadlo rotační sudové, na benz
Přidat dotaz