SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Přípravek na demontáž ramen a tlumičů zavěšení, 970 mm - ASTA

0
0 hodnocení

EAN: 5903246526912

Výrobní číslo: ASH970RL

Rameno na demontáž dílů zavěšení podvozku vozidla, ocelový s nastavitelným rozsahem, univerzální – ASTA A-SH970RLPoužití při odmontování tlumičů, ramen, kloubů a dalších součástí z podvozku automobilu. Umožňuje práci jedné osobě, univerzální konstrukce je vhodná pro použití s mnoha typy aut.Technická data:Délka: 970 mmUpínací výška: 65 – 265 mmDélka řetězu s hákem: 660 mm

Cena od 3 841 Kč - 4 158 Kč v 2 obchodech

Obchody, které prodávají Přípravek na demontáž ramen a tlumičů zavěšení, 970 mm - ASTA

  • Historie ceny Přípravek na demontáž ramen a tlumičů zavěšení, 970 mm - ASTA

Zobrazit historii ceny Přípravek na demontáž ramen a tlumičů zavěšení, 970 mm - ASTA

Historie nejnižsí ceny Přípravek na demontáž ramen a tlumičů zavěšení, 970 mm - ASTA. Porovnání obchodů, které prodávají Přípravek na demontáž ramen a tlumičů zavěšení, 970 mm - ASTA.

  • Související položky
BGS Technic BGS 6771-1 Náhradní trysky a filtry pro láhev s rozprašovačem pěny (Sada 21 díBGS Technic BGS 6771-1 Náhradní tryskyPlnička oleje a provozních kapalin s nádobou 2 l, ruční - BGS 71041Plnička oleje a provozních kapalin s nHlavice na povolování olejových filtrů sada 4ks - BGS 8384Hlavice na povolování olejových filtrůOdměrka 100 ml, s víčkem, plastOdměrka 100 ml, s víčkem, plastRuční čerpadlo rotační sudové, na benzín, naftu, olej a další kapalinyRuční čerpadlo rotační sudové, na benzZástrčné hlavice - klíče na výpustné šrouby olejových van 3/8Zástrčné hlavice - klíče na výpustné šTrychtýř - nálevka skládací, silikonový, průměr 80 mm, se závěsným očkemTrychtýř - nálevka skládací, silikonovZáchytná vana - nádoba na olej, objem 3 litry, pro nápravy - ASTAZáchytná vana - nádoba na olej, objem Průhledná polypropylénová odměrná nádobka 3 lPrůhledná polypropylénová odměrná nádoBGS Technic BGS 9896 Skládací magnetická miska průměr 120 mmBGS Technic BGS 9896 Skládací magneticZáchytná vana na olej a provozní kapaliny 7 l, plastová, odkapávač na filtr - NEO toolsZáchytná vana na olej a provozní kapalSběrná nádoba na vyjetý olej (30 l)Sběrná nádoba na vyjetý olej (30 l)

Načíst další