Přípravek na demontáž ramen a tlumičů zavěšení, 970 mm - ASTA
EAN: 5903246526912
Výrobní číslo: ASH970RL
Rameno na demontáž dílů zavěšení podvozku vozidla, ocelový s nastavitelným rozsahem, univerzální – ASTA A-SH970RLPoužití při odmontování tlumičů, ramen, kloubů a dalších součástí z podvozku automobilu. Umožňuje práci jedné osobě, univerzální konstrukce je vhodná pro použití s mnoha typy aut.Technická data:Délka: 970 mmUpínací výška: 65 – 265 mmDélka řetězu s hákem: 660 mm
Cena od 3 841 Kč - 4 158 Kč v 2 obchodech
Obchody, které prodávají Přípravek na demontáž ramen a tlumičů zavěšení, 970 mm - ASTA
Zobrazit historii ceny Přípravek na demontáž ramen a tlumičů zavěšení, 970 mm - ASTA
Historie nejnižsí ceny Přípravek na demontáž ramen a tlumičů zavěšení, 970 mm - ASTA. Porovnání obchodů, které prodávají Přípravek na demontáž ramen a tlumičů zavěšení, 970 mm - ASTA.
BGS Technic BGS 6771-1 Náhradní tryskyPlnička oleje a provozních kapalin s nHlavice na povolování olejových filtrůOdměrka 100 ml, s víčkem, plastRuční čerpadlo rotační sudové, na benzZástrčné hlavice - klíče na výpustné šTrychtýř - nálevka skládací, silikonovZáchytná vana - nádoba na olej, objem Průhledná polypropylénová odměrná nádoBGS Technic BGS 9896 Skládací magneticZáchytná vana na olej a provozní kapalSběrná nádoba na vyjetý olej (30 l)