Čerpadlo na naftu a topný olej, elektrické 230 V, s výdejní pistolí a počítadlem - ASTA
EAN: 5903246524338
Výrobní číslo: 10305612
Elektrické čerpadlo – pumpa na naftu a topný olej pro montáž na sud ASTA 10305612Tzv. domácí čerpací stanice – čerpadlo s počítadlem a výdejní pistolí se pomocí závitu namontuje přímo na hrdlu sudu. Díky napájení ze standardní sítě 230 V ho lze připojit do klasické zásuvky (zapínání a vypínání se provádí kolébkovým vypínačem na čerpadle). Použití např. při tankování nákladních vozidel, zemědělské nebo stavební techniky v tzv. polních podmínkách, při plnění nádrží topidel atd.Díky analogovému počítadlu se dvěma číselníky máte neustále přehled o aktuálním a celkovém množství přečerpané kapaliny.Kvalitní a bytelné provedení: lopatkové kolo je vyrobeno z mosazi, pouzdro čerpadla je litinové. Motor je připojený přímo k čerpadlu, takže nedochází ke ztrátám energie.V kompletu je dodáván i sací koš.Technická data:Napájecí napětí: 230 VVýkon: 370 WOtáčky: 2800/minMax. sací výkon: 56 l/minMax. výška sání: 2 mHmotnost: cca 11.5 kg
Cena 9 063 Kč v 1 obchodě
Obchody, které prodávají Čerpadlo na naftu a topný olej, elektrické 230 V, s výdejní pistolí a počítadlem - ASTA
Zobrazit historii ceny Čerpadlo na naftu a topný olej, elektrické 230 V, s výdejní pistolí a počítadlem - ASTA
Historie nejnižsí ceny Čerpadlo na naftu a topný olej, elektrické 230 V, s výdejní pistolí a počítadlem - ASTA. Porovnání obchodů, které prodávají Čerpadlo na naftu a topný olej, elektrické 230 V, s výdejní pistolí a počítadlem - ASTA.
Pneumatická plnička a odsávačka oleje Sada 4 trychtýřů 50-120 mmNádoba záchytná na vypouštění oleje a Odsávačka oleje 500ml NEO toolsPlastový trychtýř - nálevka, se sítkemOdsávací pumpička na olej, benzín a naVakuová pumpa 1,5L - Vigor V4201Mini ponorné čerpadlo na naftu, olej aTěsnicí kroužek měděný, průměr 14/20 mPlastový trychtýř - nálevka, bez sítkaPlnička a odsávačka oleje, ruční, průhLiqui Moly 3378 1 ks