SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Čerpadlo na naftu a topný olej, elektrické 230 V, s výdejní pistolí a počítadlem - ASTA

0
0 hodnocení

EAN: 5903246524338

Výrobní číslo: 10305612

Elektrické čerpadlo – pumpa na naftu a topný olej pro montáž na sud ASTA 10305612Tzv. domácí čerpací stanice – čerpadlo s počítadlem a výdejní pistolí se pomocí závitu namontuje přímo na hrdlu sudu. Díky napájení ze standardní sítě 230 V ho lze připojit do klasické zásuvky (zapínání a vypínání se provádí kolébkovým vypínačem na čerpadle). Použití např. při tankování nákladních vozidel, zemědělské nebo stavební techniky v tzv. polních podmínkách, při plnění nádrží topidel atd.Díky analogovému počítadlu se dvěma číselníky máte neustále přehled o aktuálním a celkovém množství přečerpané kapaliny.Kvalitní a bytelné provedení: lopatkové kolo je vyrobeno z mosazi, pouzdro čerpadla je litinové. Motor je připojený přímo k čerpadlu, takže nedochází ke ztrátám energie.V kompletu je dodáván i sací koš.Technická data:Napájecí napětí: 230 VVýkon: 370 WOtáčky: 2800/minMax. sací výkon: 56 l/minMax. výška sání: 2 mHmotnost: cca 11.5 kg

Cena 9 063 Kč v 1 obchodě

Obchody, které prodávají Čerpadlo na naftu a topný olej, elektrické 230 V, s výdejní pistolí a počítadlem - ASTA

  • Historie ceny Čerpadlo na naftu a topný olej, elektrické 230 V, s výdejní pistolí a počítadlem - ASTA

Zobrazit historii ceny Čerpadlo na naftu a topný olej, elektrické 230 V, s výdejní pistolí a počítadlem - ASTA

Historie nejnižsí ceny Čerpadlo na naftu a topný olej, elektrické 230 V, s výdejní pistolí a počítadlem - ASTA. Porovnání obchodů, které prodávají Čerpadlo na naftu a topný olej, elektrické 230 V, s výdejní pistolí a počítadlem - ASTA.

  • Související položky