SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Záchytná vana - nádoba na olej, objem 3 litry, pro nápravy - ASTA

0
0 hodnocení

EAN: 5901583518935

Výrobní číslo: A9004TR

Speciální záchytná nádoba na olej pod nápravy a diferenciály, objem 3 litry, s výlevkou – ASTA A-9004TR Nádoba (tzv. vana) na použitý olej s půlkulatým tvarem. Hodí se např. pro vypouštění oleje z náprav, diferenciálů atd. Díky tvaru je také možno nádobu umístit např. do ráfku nákladního auta (zachycuje olej, který vytéká z nábojů kol po sejmutí krytů). Snadná manipulace díky bočním madlům a otvoru pro vylévání v čelní hraně – nehrozí nechtěné rozlití oleje. Vyrobeno z odolného polyethylenu (PE) – odolné vůči většině rozpouštědel (při teplotě nižší než 60 °C), oleji, benzínu, alkoholu, kyselinám, zásadám a chemikáliím. Nádoba se neohýbá, ani když je vypouštěný olej ještě teplý. Technické parametry: - objem: 3 litry - délka: 31 cm - šířka: 24,5 cm - výška: 15,5 cm

Cena od 283 Kč - 299 Kč v 2 obchodech

Obchody, které prodávají Záchytná vana - nádoba na olej, objem 3 litry, pro nápravy - ASTA

  • Historie ceny Záchytná vana - nádoba na olej, objem 3 litry, pro nápravy - ASTA

Zobrazit historii ceny Záchytná vana - nádoba na olej, objem 3 litry, pro nápravy - ASTA

Historie nejnižsí ceny Záchytná vana - nádoba na olej, objem 3 litry, pro nápravy - ASTA. Porovnání obchodů, které prodávají Záchytná vana - nádoba na olej, objem 3 litry, pro nápravy - ASTA.

  • Související položky
Ruční čerpadlo/přečerpávač na palivo MECHANIC MANUAL PUMP ONE, 12 mm SIXTOLRuční čerpadlo/přečerpávač na palivo MPojízdná olejová výdejní souprava pro sudy 180 – 200 kg s bubnem - Ferdus 25.41Pojízdná olejová výdejní souprava pro Hlavice na povolování olejových filtrů 84 mm, Mercedes, Jeep, 14hran - JONNESWAY AI050137Hlavice na povolování olejových filtrůKleště na olejové filtry, samonastavitelné, 60-120 mm - QUATROS QS60612Kleště na olejové filtry, samonastavitHlavice na povolování olejových filtrů 74 mm 14-ti hranný - BGS 1041Hlavice na povolování olejových filtrůNáhradní ocelový pásek do klíče na olejové filtry - JONNESWAY AI050009A-RNáhradní ocelový pásek do klíče na oleZáchytná vana na olej, pojízdná, objem 37 litrů - ASTAZáchytná vana na olej, pojízdná, objemPlnička a odsávačka oleje, ruční, průhledná, 0,5 l - QUATROS QS18003Plnička a odsávačka oleje, ruční, průhOdkapávací vana na olej s roštem Určeno pro 4 sudy á 200 l - BGS 70050Odkapávací vana na olej s roštem UrčenBGS Technic BGS 9474 Vana 18 l pro vypouštění olejeBGS Technic BGS 9474 Vana 18 l pro vypRuční čerpadlo/přečerpávač na palivo MECHANIC MANUAL PUMP ONE, 10 mm SIXTOLRuční čerpadlo/přečerpávač na palivo MNálevka s víkem pro uzavření a ohebnou špičkou, objem 3 l – ASTANálevka s víkem pro uzavření a ohebnou

Načíst další