Záchytná vana - nádoba na olej, objem 3 litry, pro nápravy - ASTA
EAN: 5901583518935
Výrobní číslo: A9004TR
Speciální záchytná nádoba na olej pod nápravy a diferenciály, objem 3 litry, s výlevkou – ASTA A-9004TR Nádoba (tzv. vana) na použitý olej s půlkulatým tvarem. Hodí se např. pro vypouštění oleje z náprav, diferenciálů atd. Díky tvaru je také možno nádobu umístit např. do ráfku nákladního auta (zachycuje olej, který vytéká z nábojů kol po sejmutí krytů). Snadná manipulace díky bočním madlům a otvoru pro vylévání v čelní hraně – nehrozí nechtěné rozlití oleje. Vyrobeno z odolného polyethylenu (PE) – odolné vůči většině rozpouštědel (při teplotě nižší než 60 °C), oleji, benzínu, alkoholu, kyselinám, zásadám a chemikáliím. Nádoba se neohýbá, ani když je vypouštěný olej ještě teplý. Technické parametry: - objem: 3 litry - délka: 31 cm - šířka: 24,5 cm - výška: 15,5 cm
Cena od 283 Kč - 299 Kč v 2 obchodech
Obchody, které prodávají Záchytná vana - nádoba na olej, objem 3 litry, pro nápravy - ASTA
Zobrazit historii ceny Záchytná vana - nádoba na olej, objem 3 litry, pro nápravy - ASTA
Historie nejnižsí ceny Záchytná vana - nádoba na olej, objem 3 litry, pro nápravy - ASTA. Porovnání obchodů, které prodávají Záchytná vana - nádoba na olej, objem 3 litry, pro nápravy - ASTA.
Ruční čerpadlo/přečerpávač na palivo MPojízdná olejová výdejní souprava pro Hlavice na povolování olejových filtrůKleště na olejové filtry, samonastavitHlavice na povolování olejových filtrůNáhradní ocelový pásek do klíče na oleZáchytná vana na olej, pojízdná, objemPlnička a odsávačka oleje, ruční, průhOdkapávací vana na olej s roštem UrčenBGS Technic BGS 9474 Vana 18 l pro vypRuční čerpadlo/přečerpávač na palivo MNálevka s víkem pro uzavření a ohebnou