Diodes Inc. Az1117Ch-3.3Trg1 Ldo, Fixed, 3.3V, 0.8A, -20 To 125Deg C - diskuze
Výrobce: Diodes Inc.
Výrobní číslo: AZ1117CH-3.3TRG1
DIODES INC. - LDO, FIXED, 3.3V, 0.8A, -20 TO 125DEG C - AZ1117CH-3.3TRG1
Dotazy, recenze a diskuze k Diodes Inc. Az1117Ch-3.3Trg1 Ldo, Fixed, 3.3V, 0.8A, -20 To 125Deg C
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
LED driver tenký 15 W 12 V
LED driver tenký 30 W 24 V
Spokey POWELED P 12V 60W Elektronický
Zvonkový transformátor EATON TR-G2/24
Napájecí zdroj spínaný 12VDC 24W ELKO
Zdroj pro LED 12V 1A 12W REBEL URZ0882
LED driver tenký 75 W 24 V
OEZ Letohrad transformátor zvonkový UT
Napájecí zdroj MEAN WELL pro LED 12V 1