LED driver Panlux DRT015/12 15W 12VDC
Výrobce: Panlux
EAN: 8595216612137
Tenký LED driver od výrobce PANLUX vhodný pro napájení LED svítidel (12V)
LED drivery jsou moderní typy transformátorů, které elektrický proud zároveň usměrňují (AC/DC)
Minimální zatížení driveru 10W
Maximální zatížení driveru 15W
POZOR! Při záměně driverů může dojít k poškození svítidel.
Je důležité věnovat mimořádnou pozornost udávaným informacím o zapojení!
Jak vypočítat velikost driveru, neboli jaký je potřebný výkon driveru?
Součet příkonů všech napájených žárovek musí být minimálně o 20% menší než příkon, pro který je driver určen. Pokud tedy budou na driver napojeny 4 žárovky o příkonu 3W, je nutné vybrat driver s příkonem 15W.
Výpočet: 4ks x 3W x 1,2 = 14,4W (minimální velikost příkonu driveru)
Parametry produktuIP20
Kategoriedoplňky
Materiál (základna)plast
Příkon (W)15W
Napájení230VAC
Třída ochrany2
Barva produktubílá
Materiál (kryt)plast
Prodejnost (1-živý | 0-mrtvý)1
Podskupinatrafa
Produkt - šířka (mm)103
Produkt - výška (mm)16
Produkt - hloubka (mm)36
Produkt - hmotnost (kg)0.075
Obal - hmotnost (kg)0.01
Celková hmotnost produktu s obalem (kg)0.075
Počet produktů v master cartonu (ks)200
kategorie PanluxDOPLŇKY | DRIVERY
Minimální zatížení driveru 10W
Maximální zatížení driveru 15W
Parametry produktuIP20
Kategoriedoplňky
Materiál (základna)plast
Příkon (W)15W
Napájení230VAC
Třída ochrany2
Barva produktubílá
Materiál (kryt)plast
Prodejnost (1-živý | 0-mrtvý)1
Podskupinatrafa
Produkt - šířka (mm)103
Produkt - výška (mm)16
Produkt - hloubka (mm)36
Produkt - hmotnost (kg)0.075
Obal - hmotnost (kg)0.01
Parametry
| IP | 20 |
| Materiál (kryt) | plas kryt |
| Napájení | 230VAC |
| Produkt - hloubka (mm) | 36 mm |
| Produkt - hmotnost (kg) | 0.075 kg |
| Produkt - výška (mm) | 16 mm |
| Produkt - šířka (mm) | 103 mm |
| Příkon [W] | 15 W |
Obchody, které prodávají LED driver Panlux DRT015/12 15W 12VDC
Zobrazit historii ceny LED driver Panlux DRT015/12 15W 12VDC
Historie nejnižsí ceny LED driver Panlux DRT015/12 15W 12VDC. Porovnání obchodů, které prodávají LED driver Panlux DRT015/12 15W 12VDC.
LED driver tenký 75 W 24 V
Govena Transformátor LED SNP75-12VL, 7
ADI 350 1-3W Elektronický transformát
LED driver tenký 6 W 24 V
OEZ Letohrad zdroj mod. UNZ-10T-X012 1
OEZ Letohrad transformátor zvonkový UT
LED driver tenký 15 W 12 V
Kanlux POWELED 26810
Transformátor VENTS TRF 250/12
Elektronický transformátor 105W/12V KA
Napájecí spínaný zdroj ELKO EP PS3M-54
Transformátor elektronický 150 W, TR15