Zvonkový transformátor EATON TR-G2/24 230V/12/24V 24VA 272484
Výrobce: Eaton
EAN: 4015082724849
ParametryMnožství: 1 ksRozměry: (d x š x v) 55 x 54 x 90 mmVnější výška: 90 mmVnější délka: 55 mmVnější šířka: 54 mmVstupní napětí: 1 x 230 VVýstupní napětí (počet x napětí): 2 x 12 V|ツ| 24 VPřipojení (součástky): pružinové kontaktyTyp (výrobce): TR-G2/24Způsob montáže: montáž na lištuVstupní napětí (offset): 230 VVýstupní proud: 2 AVýstupní napětí (min.): 12 V · 24 Vpočet vstupů: 1 xPočet výstupů: 2 xVýkon (max.): 1.9 WProvozní teplota (max.): +40 °CProvozní teplota (min.): -25 °CETIM FeatureGroupID: EC001547Kategorie produktu: univerzální transformátorEAN: 4015082724849
Obchody, které prodávají Zvonkový transformátor EATON TR-G2/24 230V/12/24V 24VA 272484
Zobrazit historii ceny Zvonkový transformátor EATON TR-G2/24 230V/12/24V 24VA 272484
Zdroj pro LED 12V 4A 48W REBEL URZ0884
Napájecí spínaný zdroj ELKO EP PS3M-54
LED driver tenký 75 W 24 V
OEZ Letohrad transformátor zvonkový UT
Zvonkový transformátor EATON TR-G2/24
Zdroj pro LED 12V 2,5A 30W REBEL URZ08
LED driver tenký 6 W 24 V
Transformátor elektronický 60 W, TR60
Elektronický transformátor 105W/12V KA
LED driver tenký 30 W 24 V