Diodes Inc. Az1117Ch-3.3Trg1 Ldo, Fixed, 3.3V, 0.8A, -20 To 125Deg C
Výrobce: Diodes Inc.
Výrobní číslo: AZ1117CH-3.3TRG1
DIODES INC. - LDO, FIXED, 3.3V, 0.8A, -20 TO 125DEG C - AZ1117CH-3.3TRG1
Obchody, které prodávají Diodes Inc. Az1117Ch-3.3Trg1 Ldo, Fixed, 3.3V, 0.8A, -20 To 125Deg C
Zobrazit historii ceny Diodes Inc. Az1117Ch-3.3Trg1 Ldo, Fixed, 3.3V, 0.8A, -20 To 125Deg C
Historie nejnižsí ceny Diodes Inc. Az1117Ch-3.3Trg1 Ldo, Fixed, 3.3V, 0.8A, -20 To 125Deg C. Porovnání obchodů, které prodávají Diodes Inc. Az1117Ch-3.3Trg1 Ldo, Fixed, 3.3V, 0.8A, -20 To 125Deg C.
Zvonkový transformátor 230V/4-8-12V/1A
Zvonkový transformátor EATON TR-G2/24
Zvonkový transformátor ETI ZT8/8-2M 8V
Elektronický transformátor 105W/12V KA
Zdroj pro LED 12V 1A 12W REBEL URZ0882
Transformátor VENTS TRF 250/12
Zvonkový transformátor EATON TR-G3/8 2
LED driver tenký 75 W 24 V
Zdroj pro LED 12V 2,5A 30W REBEL URZ08
Kanlux POWELED 26810
LED driver tenký 30 W 12 V
Transformátor elektronický 105 W, TR10