Diodes Inc. Ap7383-33Ww-7 Ldo, Fixed, 3.3V, 0.15A, -40 To 125Deg C - diskuze
Výrobce: Diodes Inc.
Výrobní číslo: AP7383-33WW-7
DIODES INC. - LDO, FIXED, 3.3V, 0.15A, -40 TO 125DEG C - AP7383-33WW-7
Dotazy, recenze a diskuze k Diodes Inc. Ap7383-33Ww-7 Ldo, Fixed, 3.3V, 0.15A, -40 To 125Deg C
Přidat rezenci, hodnocení
LED driver tenký 15 W 12 V
Transformátor elektronický 60 W, TR60
LED driver tenký 6 W 24 V
Zdroj pro LED 12V 2,5A 30W REBEL URZ08
Zvonkový transformátor EATON TR-G3/8 2
Zdroj pro LED 12V 1A 12W REBEL URZ0882
Kanlux POWELED 26810
Elektronický transformátor 105W/12V KA
Spínaný zdroj PS-30-R
Napájecí zdroj spínaný 12VDC 24W ELKO
Napájecí zdroj MEAN WELL pro LED 12V 1
Transformátor elektronický 150 W, TR15