Diodes Inc. Ap7383-33Ww-7 Ldo, Fixed, 3.3V, 0.15A, -40 To 125Deg C
Výrobce: Diodes Inc.
Výrobní číslo: AP7383-33WW-7
DIODES INC. - LDO, FIXED, 3.3V, 0.15A, -40 TO 125DEG C - AP7383-33WW-7
Obchody, které prodávají Diodes Inc. Ap7383-33Ww-7 Ldo, Fixed, 3.3V, 0.15A, -40 To 125Deg C
Zobrazit historii ceny Diodes Inc. Ap7383-33Ww-7 Ldo, Fixed, 3.3V, 0.15A, -40 To 125Deg C
Historie nejnižsí ceny Diodes Inc. Ap7383-33Ww-7 Ldo, Fixed, 3.3V, 0.15A, -40 To 125Deg C. Porovnání obchodů, které prodávají Diodes Inc. Ap7383-33Ww-7 Ldo, Fixed, 3.3V, 0.15A, -40 To 125Deg C.
Transformátor elektronický 60 W, TR60
LED driver tenký 30 W 24 V