SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Zástrčné hlavice - klíče na výpustné šrouby olejových van 3/8", sada 21 ks - ASTA

Zástrčné hlavice - klíče na výpustné šrouby olejových van 3/8
0
0 hodnocení

EAN: 5901583513657

Výrobní číslo: AGE2405N21

Zástrčné hlavice – klíče na výpustné šrouby (zátky) olejových van ASTA A-GE2405N21Určeno pro povolování a utahování výpustí olejových van většiny vozidel na našich silnicích.Rozměr vodicího čtyřhranu: 3/8"Sada 21 dílů obsahuje: 6x šestihran: 8, 9, 10, 12, 14, 17 mm9x čtyřhran: 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14 mm, 5/16“ a 3/8“1x tříhran: 10 mm 1x SPLINE M161x TORX T451x nástrčná hlavice, 4hran 10 mm1x T-vratidlo s posuvnou hlavou 3/8“Nezbytná sada pro výměnu oleje.Vyrobeno z chrom-vanadové oceli (Cr-V), matný povrch.Dodáváno v plastové kazetě.

Cena od 898 Kč - 1 168 Kč v 2 obchodech

Obchody, které prodávají Zástrčné hlavice - klíče na výpustné šrouby olejových van 3/8", sada 21 ks - ASTA

  • Historie ceny Zástrčné hlavice - klíče na výpustné šrouby olejových van 3/8", sada 21 ks - ASTA

Zobrazit historii ceny Zástrčné hlavice - klíče na výpustné šrouby olejových van 3/8", sada 21 ks - ASTA

Historie nejnižsí ceny Zástrčné hlavice - klíče na výpustné šrouby olejových van 3/8", sada 21 ks - ASTA. Porovnání obchodů, které prodávají Zástrčné hlavice - klíče na výpustné šrouby olejových van 3/8", sada 21 ks - ASTA.

  • Související položky
Klíč na olejové filtry 64 mm, 14hranný, TOYOTA a LEXUS - ASTAKlíč na olejové filtry 64 mm, 14hrannýDržák na olejové čerpadlo 3:1, průměr trubice 34 mmDržák na olejové čerpadlo 3:1, průměr Pumpa manuální na výdej kapalin, pro sudy 50 - 200 litrů - QUATROS QS16591Pumpa manuální na výdej kapalin, pro sKlíč na olejové filtry s řemenemKlíč na olejové filtry s řemenemPneumatická plnička oleje automatických převodovek ATF, s adaptéry, 8 l - QUATROS QS60642Pneumatická plnička oleje automatickýcHlavice na olejové a palivové filtry, 3/8Hlavice na olejové a palivové filtry, Trychtýř se stupnicí pro plnění AdBlue, zahnutý 45 stupňů, plast - HU46021Trychtýř se stupnicí pro plnění AdBlueZáchytná vana na vypouštění oleje a kapalin 16 l, plastová s výlevkouZáchytná vana na vypouštění oleje a kaOdsávačka na kapaliny manuální, sběrná nádoba 1 litrOdsávačka na kapaliny manuální, sběrnáOdsávací pumpička na olej, benzín a naftu, 1,5 litru, s adaptéry - QUATROS QS14072Odsávací pumpička na olej, benzín a naPlastový trychtýř - nálevka, se sítkem a vnějším závitem, průměr 190 mm, závěsné očkoPlastový trychtýř - nálevka, se sítkemRuční čerpadlo pákové pístové sudové, na benzín, naftu, olej a další kapalinyRuční čerpadlo pákové pístové sudové,

Načíst další