Olejová jímka pneumatická, pojízdná, objem 90 litrů, se záchytnou vanou - ASTA
EAN: 5903246524246
Výrobní číslo: 16209005
Pneumatická, pojízdná olejová jímka se záchytnou vanou, 2metrová odsávací a 2metrová vypouštěcí hadice – ASTA 16209005 Určena pro vypouštění oleje z motorů, převodovek a diferenciálů všech typů aut. Upozornění: není vhodné pro hořlavé nebo silně leptavé látky! Technické parametry: - objem nádrže: 90 l - kapacita plnění kapalinou: 65 l - objem záchytné vany: 65 l - pracovní tlak: 7-8 bar - sací kapacita: 2 l/min. - délka sací hadice: 2 m - délka vypouštěcí hadice: 2 m - minimální výška: 900 mm - maximální výška: 1540 mm - hmotnost jímky: 75 kg
Cena od 11 514 Kč - 13 326 Kč v 2 obchodech
Obchody, které prodávají Olejová jímka pneumatická, pojízdná, objem 90 litrů, se záchytnou vanou - ASTA
Zobrazit historii ceny Olejová jímka pneumatická, pojízdná, objem 90 litrů, se záchytnou vanou - ASTA
Historie nejnižsí ceny Olejová jímka pneumatická, pojízdná, objem 90 litrů, se záchytnou vanou - ASTA. Porovnání obchodů, které prodávají Olejová jímka pneumatická, pojízdná, objem 90 litrů, se záchytnou vanou - ASTA.
Čepy pro vystředění nápravnice VAG, saHlavice - klíče na plastové výpustné šNádoba na olej 3 l - konev s hubicí - Nádoba na olej 5 l, konev s hubicí - AHlavice na povolování olejových filtrůVozík s čerpadlem na výdej AdBlue z kaOlejnička 300 ml, ohebná hadička 150 mAdaptéry pro plničku oleje ATF do autoZáchytná vana na olej, pro montážní jáKlíč na olejové filtry s řetězem 400mmVana záchytná na olej, s roštem - ASTASběrná nádoba na vyjetý olej (30 l)