Záchytná vana na olej, pojízdná, objem 37 litrů - ASTA
EAN: 5903246524598
Výrobní číslo: 1710001
Jímka na zachytávání vyjetého oleje, objem 37 litrů, pojízdná s kolečky a se sklopnou ojí, vypouštěcí ventil – ASTA 1710001 Používá se při výměně oleje v motoru či vypouštění různých provozních kapalin z auta. Díky kovovému roštu lze využít také k okapání vymontovaných olejových filtrů, součástek umytých v naftě apod. Technické parametry: - objem: 37 litrů - délka: 835 mm - šířka: 570 mm - výška: 200 mm - délka madla: 860 mm - hmotnost: cca 15 kg
Cena 4 563 Kč v 1 obchodě
Obchody, které prodávají Záchytná vana na olej, pojízdná, objem 37 litrů - ASTA
Zobrazit historii ceny Záchytná vana na olej, pojízdná, objem 37 litrů - ASTA
Historie nejnižsí ceny Záchytná vana na olej, pojízdná, objem 37 litrů - ASTA. Porovnání obchodů, které prodávají Záchytná vana na olej, pojízdná, objem 37 litrů - ASTA.
Plastový trychtýř - nálevka, se sítkemNádoba záchytná na vypouštění oleje a Plastový trychtýř - nálevka, bez sítkaPneumatická plnička a odsávačka oleje Liqui Moly 3378 1 ksPlastový trychtýř (průměr 250 mm) se sOdsávačka oleje vakuová 9 l, ruční, 4 Sada 4 trychtýřů 50-120 mmVakuová pumpa 1,5L - Vigor V4201Klíč na olejové filtry 65-105 mm - BGSZástrčné hlavice - klíče na výpustné šMini ponorné čerpadlo na naftu, olej a