Vana záchytná na olej, s roštem - ASTA
EAN: 5903246526820
Výrobní číslo: W2STG
Záchytná vana - jímka na olej (pod sudy), s vyndavacím kovovým roštem – ASTA W2ST/G. Praktická záchytná vana se používá se pro skladování či plnění/vyprazdňování až dvou sudů (barelů) objemu až 220 litrů. Spolehlivě zachytává unikající oleje a další kapaliny – přes rošt odtečou do spodní nádoby, odkud je možné je následně odsát a zlikvidovat. Nehrozí tak jejich vylití na zem. Produkt je vyroben z kvalitní ocelového plechu tloušťky 3 mm, lakováno práškovou barvou. Stabilní konstrukce na 4 nohách. Vhodné pro autoservisy, dílny, průmyslové provozy a další místa, kde se skladuje olej ve větším množství. Technické parametry: · Délka: 1200 mm · Šířka: 800 mm · Výška: 230 mm
Cena od 6 909 Kč - 7 560 Kč v 2 obchodech
Obchody, které prodávají Vana záchytná na olej, s roštem - ASTA
Zobrazit historii ceny Vana záchytná na olej, s roštem - ASTA
Historie nejnižsí ceny Vana záchytná na olej, s roštem - ASTA. Porovnání obchodů, které prodávají Vana záchytná na olej, s roštem - ASTA.
Čerpadlo na naftu a topný olej, elektrOdsávací pumpička na provozní kapalinyZáchytná vana na vypouštění oleje a kaKlíč na olejové filtry s dvojitým řetěHlavice na povolování olejových filtrůKonev, nádoba na olej 2lKlíč na olejové filtry 60-115mm - BGS Klíč na olejové filtry páskový, 57 – 7Ruční čerpadlo rotační sudové, na benzHranatý trychtýř na olej - Tona ExpertNádoba na olej 2 l - konev s hubicí - Odsávací hadice 6 x 750 mm, kovová, pr