Nádoba na olej 3 l, konev s hubicí - ASTA
EAN: 5902188471915
Výrobní číslo: MSRPF3
Konev – nádoba na nalévání oleje a dalších provozních kapalin objemu 3 litry, s víčkem a ohebnou (flexibilní) hubicí – ASTA MSR/P/F-3Polyetylénová konev na snadné plnění oleje do motoru a nalévání ostatních provozních kapalin do auta. Pružná odšroubovatelná hubice usnadňuje nasměrování proudu přesně do místa, kam potřebujete. Omezuje se tím riziko nechtěného rozlití.Na plnicím otvoru je víko bránící kontaminaci obsahu nečistotami nebo jeho odpařování. Ústí hubice je vybaveno zátkou.Stupnice na boku (v litrech a U.S. kvartech) a průsvitný materiál nádoby pomáhá kontrolovat množství tekutiny.
Cena 220 Kč v 1 obchodě
Obchody, které prodávají Nádoba na olej 3 l, konev s hubicí - ASTA
Zobrazit historii ceny Nádoba na olej 3 l, konev s hubicí - ASTA
Historie nejnižsí ceny Nádoba na olej 3 l, konev s hubicí - ASTA. Porovnání obchodů, které prodávají Nádoba na olej 3 l, konev s hubicí - ASTA.
Zástrčné hlavice - klíče na výpustné šLiqui Moly 3378 1 ksKlíč na olejové filtry 65-105 mm - BGSMini ponorné čerpadlo na naftu, olej aPlastový trychtýř - nálevka, bez sítkaTěsnicí kroužek měděný, průměr 14/20 mOdsávací pumpička na olej, benzín a naTěsnicí kroužky měděné 5–17,5 mm DIN 9Vakuová pumpa 1,5L - Vigor V4201Plastový trychtýř (průměr 250 mm) se sOdsávačka na olej 1 litr, manuální, s Odsávačka oleje 500ml NEO tools