Spínaný napájecí zdroj MEAN WELL HDR-100-24 92W 24VDC - diskuze
Výrobce: MEAN WELL
Spínaný zdroj na DIN lištu. Je vhodný pro použití v průmyslových i domácích kontrolních systémech, automatizaci budov, automatizaci výroby a elektromechanických přístrojích. Výkon: 92W Výstupní napětí: 24V Výstupní proud: 3,83A Univerzální vstup: 85 ~ 264VAC, 120 ~ 370VDC Ultra tenký design o šířce 70mm Spotřeba při běhu na prázdno < 0,3W Izolační třída II LPS Pasivní chlazení Nastavitelné DC napětí na výstupu LED indikátor provozu Určen pro DIN lištu TS-35/7,5 nebo 15 Účinnost: 90% Provozní teplota: -30 ~ +70°C MTBF: 856,5K hod. Rozměry: 70 x 90 x 54,5mm Hmotnost: 270g Typy ochrany: protizkratová, proti přetížení, přepěťová
Dotazy, recenze a diskuze k Spínaný napájecí zdroj MEAN WELL HDR-100-24 92W 24VDC
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Transformátor elektronický 105 W, TR10
Napájecí spínaný zdroj ELKO EP PS3M-54
Zvonkový transformátor 230V/4-8-12V/1A
Spokey KTF-8-24 Zvonkový transformát
Zdroj pro LED 12V 2,5A 30W REBEL URZ08
LED driver tenký 15 W 12 V
LED driver tenký 75 W 24 V
OEZ Letohrad transformátor zvonkový UT
Elektronický transformátor 105W/12V KA
Transformátor elektronický 150 W, TR15
Spokey POWELED P 12V 60W Elektronický