Spínaný napájecí zdroj MEAN WELL HDR-100-12 85W 12VDC - diskuze
Výrobce: MEAN WELL
Spínaný napájecí zdroj MEAN WELL HDR-100-12 85W 12VDC je ideální pro napájení různých elektronických zařízení. S výkonem 85W a jmenovitým výstupním napětím 12VDC dokáže spolehlivě napájet i náročnější zařízení. Zdroj je vybaven odolností proti zkratu, což zajišťuje bezpečnou a spolehlivou funkci. Specifikace Spínaného napájecího zdroje MEAN WELL HDR-100-12 85W 12VDC Spínaný napájecí zdroj MEAN WELL HDR-100-12 85W 12VDC je ideální pro napájení různých elektronických zařízení. Zdroj je vybaven jedním výstupem s jmenovitým napětím 12VDC. Maximální výstupní proud zdroje není specifikován. Zdroj je vhodný pro řadovou montáž a je možné ho připevnit na nosnou lištu. Zdroj je odolný proti zkratu a je vhodný pro bezpečnostní funkce. Shrnutí a doporučení produktu Spínaný napájecí zdroj MEAN WELL HDR-100-12 85W 12VDC je spolehlivým zdrojem pro napájení různých elektronických zařízení. Díky svému výkonu a jmenovitému napětí je vhodný pro náročnější aplikace. Zdroj je odolný proti zkratu a vhodný pro bezpečnostní funkce. Pokud hledáte spolehlivý zdroj pro napájení vašich elektronických zařízení, je MEAN WELL HDR-100-12 85W 12VDC tou správnou volbou. V naší nabídce najdete také další spínané napájecí zdroje a další sortiment baterií a napájení. O společnosti MEAN WELL MEAN WELL je jedním z předních světových výrobců spínacích zdrojů, který od ro
Dotazy, recenze a diskuze k Spínaný napájecí zdroj MEAN WELL HDR-100-12 85W 12VDC
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
LED driver tenký 30 W 24 V