Spínaný napájecí zdroj Elko EP PS1M-15/12V 15W/12V - diskuze
Spínaný napájecí zdroj Elko EP PS1M-15/12V 15W/12V
0 hodnocení
Výrobce: ELKO EP
EAN: 8595188180474
Spínaný napájecí zdroj Elko EP PS1M-15/12VDC přesvědčí kompaktním provedením na DIN a stabilním výkonem až 15 W pro napájení obvodů na 12 V DC. Díky širokému vstupnímu rozsahu 100–240 V AC při 50/60 Hz a úzkému profilu o 1 modul s šířkou pouhých 17,6 mm vyhoví i tam, kde je málo místa. Specifikace spínaného napájecího zdroje Elko EP PS1M-15/12VDC 15W/12VDC Tento modulární zdroj zajišťuje stabilní napájení slaboproudých částí automatizace, zabezpečovacích prvků, řídicích relé či menších LED aplikací. Vstup je určen pro střídavou síť v rozsahu 100–240 V při frekvencích 50 Hz i 60 Hz, výstup je stabilizovaný na 12 V a při kolísání sítě udržuje napětí v tolerančním pásmu 11–13 V. Pro zátěž poskytuje trvale proud do 1,25 A, což z něj dělá spolehlivý zdroj pro napájení menších celků s celkovým odběrem do 15 W. Instalace probíhá zaklapnutím na standardní nosnou lištu, takže do rozvaděče zapadne v jedné řadě díky osazení na 1 modul a montážní šířce 17,6 mm. Řadová montáž je přirozenou volbou v bytových i průmyslových rozvaděčích, přičemž elektrické připojení probíhá přehledně přes svorky. Kryt má třídu krytí IP20, rozměrově se vejde do většiny polí díky výšce 90 mm a hloubce 58 mm. Vedení napájení ocení stabilizaci a regulaci výstupního napětí, která přináší nízké zvlnění a čistý stejnosměrný výstup. Ochranné prv
Dotazy, recenze a diskuze k Spínaný napájecí zdroj Elko EP PS1M-15/12V 15W/12V