Síťová nabíječka GaN 20W Power Delivery Usb-c, modrá, Sbs TETRGAN1C20 - diskuze
Výrobce: SBS
EAN: 08018417444630
SÍŤOVÁ NABÍJEČKA GAN S POWER DELIVERY 20W RYCHLÉ NABÍJENÍ MODRÁKód produktu: 1027862
Seznamte se s síťovou nabíječkou SBS TETRGAN1C20R 20W GaN, která kombinuje kompaktní design, silný výkon a spolehlivost technologie Power Delivery. Je navržena s ohledem na moderní životní styl a skvěle se hodí jak do domácnosti, kanceláře, tak i na cesty. Její pokročilé polovodiče GaN zajišťují rychlé nabíjení chytrých telefonů, tabletů a dalších zařízení při zachování minimálních rozměrů. Modré pouzdro jí dodává eleganci a výrazný styl. Vyberte si TETRGAN1C20R a užijte si pohodlí a bezpečnost každý den.
Technologie Power Delivery pro rychlost a bezpečnost
GaN – menší, ale silnější
Univerzálnost použití
GaN – menší, ale silnější
Univerzálnost použití
Dotazy, recenze a diskuze k Síťová nabíječka GaN 20W Power Delivery Usb-c, modrá, Sbs TETRGAN1C20
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Cubenest Pd GaN Adaptér 65W S3D0
Leica USB-C napájecí adaptér ACA-SCL6
YENKEE GaN síťová nabíječka YAC G35 VO
Bmw nabíjení. indukční Bmcbmsplk 15W M
Lenovo napájecí adaptér, USB-C, 140W,
Asus napájecí adaptér 45W 19V 3P(4.5PH