SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Elektronika – příslušenství

Cena od Cena do
vybrat obchod
vybrat výrobce/značku

AV rozbočovače a přepínačeAdaptéryAntényAntény – příslušenstvíDálková ovládáníFólie a kryty na elektronikuKabelyNapájeníPamětiPaměti – příslušenstvíPočítače – příslušenstvíPočítačové komponenty

Zobrazit další podkategorie

Prázdná médiaRušičky signáluTripody a monopody na mobilní telefony a tabletyUspořádání kabelůZesilovače signáluČisticí prostředky na elektroniku
50000 produktů, zobrazeno 1 - 20

1 ...

Crono CM638 High-end laserová herní myš, USB , do 8200 DPI

Crono CM638 High-end laserová herní myš, USB , do 8200 DP...

Cena 799 - 878 Kč v 2 obchodech

Výrobce: Crono

Crono CM638 High-end Tato laserová herní myš byla vytvořena s důrazem na vysoko...

Kabel OEM sériový

Kabel OEM sériový

Cena 38 - 795 Kč v 6 obchodech

Výrobce: OEM

Sériový laplink kabel- konektory Canon 9p Female - Canon 9p Female- překřížený k...

DI-WAY HDCVI síťový rekordér 8CH, 720P

DI-WAY HDCVI síťový rekordér 8CH, 720P

Cena 1 799 Kč v 1 obchodě

Výrobce: DI-WAY CCTV

DI-WAY HDCVI síťový rekordér 8CH, 720P HDCVI-DVR obsahuje jednoduché a grafic...

FERGUSON i400 - Digitální rádio Spotify Walnut, DAB+, FM, CD, WiFi, Bluetooth

FERGUSON i400 - Digitální rádio Spotify Walnut, DAB+, FM,...

Cena 4 991 Kč v 1 obchodě

Výrobce: FERGUSON/ARIVA

FERGUSON i400 - Digitální rádio Spotify Walnut, DAB+, FM, CD, WiFi, Bluetooth ...

TARGUS, Targus Sol-Lite 15.6  Backpack Olive Gre, TSB97102GL

TARGUS, Targus Sol-Lite 15.6 Backpack Olive Gre, TSB9710...

Cena 2 053 - 2 060 Kč v 2 obchodech

Výrobce: Targus

Targus Sol-Lite - Batoh na notebook - 15.6" - olivově zelená

Kožená podložka na psací potřeby

Kožená podložka na psací potřeby

Cena 490 Kč v 1 obchodě

Podložka na pera ✅ Doživotní záruka ✅ 100 000 spokojených zákazníků ✅ Vše vyrábí...

Kožené pouzdro pro nabíječku MagSafe

Kožené pouzdro pro nabíječku MagSafe

Cena 390 Kč v 1 obchodě

Kryt na nabíječku ✅ Doživotní záruka ✅ 100 000 spokojených zákazníků ✅ Vše vyráb...

'8GB DDR3L-1600MHz ADATA CL11 ECC 1,5 i 1,25V bulk balení

'8GB DDR3L-1600MHz ADATA CL11 ECC 1,5 i 1,25V bulk balení...

Cena 2 399 Kč v 1 obchodě

Výrobce: Adata

Model: ADATATyp paměti: DDR3Kapacita paměti: 8 GBFrekvence paměti: 1600 MHzČasov...

(SPB-3720CIS) SFP WDM transceiver 155Mbps, 100BASE-BX20, SM, 20km, TX 1550nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco kompati, SPB-3720CIS

(SPB-3720CIS) SFP WDM transceiver 155Mbps, 100BASE-BX20, ...

Cena 659 Kč v 1 obchodě

Formát SFP Typ přenosu WDM (Bi-di) 1 vlákno Typ konektoru LC simplex Pro vlákn...

(SPB-7620CIS) SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX20, SM,20km, TX 1310nm, LC simp., 0 až 70°C, 3,3V, Cisco komp, SPB-7620CIS

(SPB-7620CIS) SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX20...

Cena 495 Kč v 1 obchodě

Námi dodávané transceivery jsou prémiového typu využívající TOSA vysílače s impl...

SWISSTEN DATA CABLE USB / USB-C TEXTILE 0,2M RED

SWISSTEN DATA CABLE USB / USB-C TEXTILE 0,2M RED

Cena 139 - 139 Kč v 2 obchodech

Datový kabel Swissten USB/USB-C s kvalitním textilním opletením a kovovými kryty...

0 + 1 port konvertor [1x - 1x ] Renkforce

0 + 1 port konvertor [1x - 1x ] Renkforce

Cena 1 375 Kč v 1 obchodě

Výrobce: Renkforce

Fotoelektrické izolátory sériového rozhraní RS-232 lze označit také jako sériové...

08V5 Vodotěsná optická spojka , zemní/zeď/stožár, 72vl, 5 konusových vstupů, 510x230, 8595589835534

08V5 Vodotěsná optická spojka , zemní/zeď/stožár, 72vl, 5...

Cena 1 816 Kč v 1 obchodě

Výrobce: OPTIX

08V5 Vodotěsná optická spojka , zemní/zeď/stožár, 72vl, 5 konusových vstupů, 510...

08VM3 Vodotěsná optická spojka, zemní/zeď/stožár, 24 vláken4x6,  4prostupy,matice,300x188mm, 8595589835515

08VM3 Vodotěsná optická spojka, zemní/zeď/stožár, 24 vlák...

Cena 1 459 Kč v 1 obchodě

Výrobce: OPTIX

Vodotěsná spojka/rozvaděč, hrncového typu. Pro podzemní a nadzemní instalaci, so...

08VM4 Vodotěsná optická spojka, zemní/zeď/stožár,48vláken 4x6, 4prostupy,matice,415x206mm, 8595589835528

08VM4 Vodotěsná optická spojka, zemní/zeď/stožár,48vláken...

Cena 1 781 Kč v 1 obchodě

Výrobce: OPTIX

Vodotěsná spojka/rozvaděč, hrncového typu. Pro podzemní a nadzemní instalaci, so...

08VM5 Vodotěsná optická spojka , zemní/zeď/stožár, 144vl, 5x maticový vstup, 8595589835542

08VM5 Vodotěsná optická spojka , zemní/zeď/stožár, 144vl,...

Cena 2 014 Kč v 1 obchodě

Výrobce: OPTIX

Vodotěsná spojka/rozvaděč, hrncového typu. Pro podzemní a nadzemní instalaci, so...

Myš QPAD DX120 FPS Gaming Mouse

Myš QPAD DX120 FPS Gaming Mouse

Cena 1 499 Kč v 1 obchodě

Výrobce: JRC Czech a.s.

Zcela nový QPAD DX 120 přináší novou éru herních myší FPS. Nízká hmotnost a tenk...

Nacon herní ovladač Revolution Pro Controller 3 (PlayStation 4, PC, Mac) (PS4OFPADRPC3UK)

Nacon herní ovladač Revolution Pro Controller 3 (PlayStat...

Cena 2 597 - 3 000 Kč v 3 obchodech

Výrobce: Nacon

Nacon herní ovladač Revolution Pro Controller 3 (PlayStation 4, PC, Mac)PartNumb...

EPSON 1 box CD-R 80/700 Ink Weiss, wasserfest, 300 pcs (00681)

EPSON 1 box CD-R 80/700 Ink Weiss, wasserfest, 300 pcs (0...

Cena 6 513 Kč v 1 obchodě

Výrobce: Epson

Délka kabelu: 3,04 mKonektory: *2x RJ-45

Načíst další

1 ...