Síťová nabíječka GaN 20W Power Delivery Usb-c, modrá, Sbs TETRGAN1C20
Výrobce: SBS
EAN: 08018417444630
SÍŤOVÁ NABÍJEČKA GAN S POWER DELIVERY 20W RYCHLÉ NABÍJENÍ MODRÁKód produktu: 1027862
Seznamte se s síťovou nabíječkou SBS TETRGAN1C20R 20W GaN, která kombinuje kompaktní design, silný výkon a spolehlivost technologie Power Delivery. Je navržena s ohledem na moderní životní styl a skvěle se hodí jak do domácnosti, kanceláře, tak i na cesty. Její pokročilé polovodiče GaN zajišťují rychlé nabíjení chytrých telefonů, tabletů a dalších zařízení při zachování minimálních rozměrů. Modré pouzdro jí dodává eleganci a výrazný styl. Vyberte si TETRGAN1C20R a užijte si pohodlí a bezpečnost každý den.
Technologie Power Delivery pro rychlost a bezpečnost
GaN – menší, ale silnější
Univerzálnost použití
GaN – menší, ale silnější
Univerzálnost použití
Obchody, které prodávají Síťová nabíječka GaN 20W Power Delivery Usb-c, modrá, Sbs TETRGAN1C20
Zobrazit historii ceny Síťová nabíječka GaN 20W Power Delivery Usb-c, modrá, Sbs TETRGAN1C20
Historie nejnižsí ceny Síťová nabíječka GaN 20W Power Delivery Usb-c, modrá, Sbs TETRGAN1C20. Porovnání obchodů, které prodávají Síťová nabíječka GaN 20W Power Delivery Usb-c, modrá, Sbs TETRGAN1C20.
Epico bezdrátová autonabíječka Qi2 Mag
Síťová Nabíjení 3x Usb Qi Power Bank P
Nabíječka Anker 323 33W 1x Usb-a 1x Us
Asus napájecí adaptér 45W 19V 3P(4.5PH
65W síťová nabíječka 2x Usb typ C Pd 1
Green Cell Výkon nabíječka 33W GaN GC
Cubenest 3v1 skládací bezdrátová magne
Satechi Skládací nabíječka Magsafe 2v1
Leica USB-C duální nabíječka BC-SCL6 p
Borofone Síťová nabíječka BN11 Imperia
DeWALT DCB1104D2 XR Sada aku 18 V (2x2
Nabíječka Green Cell Gc PowerGaN 33W U