Průmyslový zdroj Jyins SCN-1000-24, 24V=/1000W spínaný - diskuze
EAN: 8596425028764
Specifikace:
Výrobce: Jyins
Model: SCN-1000-24
Výstup: 24V/42A (1000W),
Proud naprázdno: «5mA/240V
Ochrana proti zkratu, přetíženíi přepětí.
Výstup 24V -40+10%(lze regulovat řídícím napětím 2-5V)