Průmyslový zdroj Jyins SCN-1000-24, 24V=/1000W spínaný
EAN: 8596425028764
Specifikace:
Výrobce: Jyins
Model: SCN-1000-24
Výstup: 24V/42A (1000W),
Proud naprázdno: «5mA/240V
Ochrana proti zkratu, přetíženíi přepětí.
Výstup 24V -40+10%(lze regulovat řídícím napětím 2-5V)
Zdroje možno paralelně řadit.
Rozměry 330x133x70
Výrobce: Jyins
Model: SCN-1000-24
Výstup: 24V/42A (1000W),
Proud naprázdno: «5mA/240V
Zdroje možno paralelně řadit.
Rozměry 330x133x70
Obchody, které prodávají Průmyslový zdroj Jyins SCN-1000-24, 24V=/1000W spínaný
Aktuálně nenabízejí žádné obchody.
Dříve prodávaly obchody:
Půhy.czZobrazit historii ceny Průmyslový zdroj Jyins SCN-1000-24, 24V=/1000W spínaný
Historie nejnižsí ceny Průmyslový zdroj Jyins SCN-1000-24, 24V=/1000W spínaný. Porovnání obchodů, které prodávají Průmyslový zdroj Jyins SCN-1000-24, 24V=/1000W spínaný.
Rozbočovač 4x hybridní širokopásmový T
Anténní držák 35 na balkon s vlnkou pr
Axing BSD 961-17K anténní zásuvka Data
Kathrein 272899 zakončovací odpor kabe
DRŽÁK ANTÉN NA ZEĎ 25x25cm
Kathrein EBC 110 satelitní rozdělovač
Anténní linková zádrž DC napájení Joha
Anténa TV MULTICHANEL se zesilovačem L
Anténní držák 35cm na stožár s vinklem
Konzola k oknu 25 levá průměr 28mm výš