Projekční plátno Elite Screens M120XWH2-E24 120"
Výrobce: ELITE SCREENS
EAN: 6944904408224
Výrobní číslo: M120XWH2-E24
ELITE SCREENS plátno roleta 120" (304,8cm)/ 16:9/ 148,6×264,2cm/ gain 1.1/ ELITE SCREENS Elite Screens M120XWH2-E24 Manuální plátno typu roleta s úhlopříčkou 120" a bílou konstrukcí. Vhodné pro projektory se standardní projekční vzdáleností. Plátno má zvýšený vrchní černý okraj 24" (cca. 61 cm). Vhodné pro montáž/instalaci na stěnu i strop. Samozřejmostí je praktické poutko pro stáhnutí plátna. Automatický zamykací mechanismus s variabilním nastavením výšky. Pomalé a postupné zasouvání plátna pomocí systému „pomalého zasouvání“. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Úhlopříčka: 120" (304,8 cm) Poměr stran: 16 : 9 Typ plátna: roletové, manuální Rozměry plátna: 148,6 × 264,2 cm Materiál plátna: MaxWhite Odrazivost plátna (gain): 1.1 Projekční vzdálenost (poměr): normal Barva krytu (case): bílá MaxWhite Materiál plátna MaxWhite (odolný a snadno se čistí) 180° pozorovací úhel Aktivní 3D & 4K/8K Ultra HD Ready Černé maskování (okraje) & černá zadní strana Matná bílá (vícevrstvá vazba) Certifikace Greenguard Vhodné pro použití s běžnými projektory MaxWhite je nejuniverzálnější povrch plátna pro přední projekci prezentace. Tento materiál
Parametry
| Distribuce | CZ |
Obchody, které prodávají Projekční plátno Elite Screens M120XWH2-E24 120"
Zobrazit historii ceny Projekční plátno Elite Screens M120XWH2-E24 120"
Historie nejnižsí ceny Projekční plátno Elite Screens M120XWH2-E24 120". Porovnání obchodů, které prodávají Projekční plátno Elite Screens M120XWH2-E24 120".
ELITE SCREENS plátno elektrické motoro
ELITE SCREENS plátno v pevném rámu 120
ELITE SCREENS plátno roleta 100" (254
Projekční plátno ELITE SCREENS Saker S
ELITE plátno elektrické motorové 200''
ELITE SCREENS plátno roleta 135" (342,
ELITE SCREENS plátno roleta 106" (269,
Elektrické projekční plátno AVELI, 265
ELITE SCREENS plátno roleta 113" (287