ELITE SCREENS plátno v pevném rámu 120" (304,8 cm)/ 16:9/ 150,1 x 266,4 cm/ Gain 1,1/ CineWhite/ bezrámové, AR120WH2
Výrobce: ELITE SCREENS
EAN: 6944904409627
Výrobní číslo: AR120WH2
Parametry
| Distribuce | CZ |
Obchody, které prodávají ELITE SCREENS plátno v pevném rámu 120" (304,8 cm)/ 16:9/ 150,1 x 266,4 cm/ Gain 1,1/ CineWhite/ bezrámové, AR120WH2
Zobrazit historii ceny ELITE SCREENS plátno v pevném rámu 120" (304,8 cm)/ 16:9/ 150,1 x 266,4 cm/ Gain 1,1/ CineWhite/ bezrámové, AR120WH2
Historie nejnižsí ceny ELITE SCREENS plátno v pevném rámu 120" (304,8 cm)/ 16:9/ 150,1 x 266,4 cm/ Gain 1,1/ CineWhite/ bezrámové, AR120WH2. Porovnání obchodů, které prodávají ELITE SCREENS plátno v pevném rámu 120" (304,8 cm)/ 16:9/ 150,1 x 266,4 cm/ Gain 1,1/ CineWhite/ bezrámové, AR120WH2.
ELITE SCREENS plátno elektrické motoro
ELITE SCREENS plátno roleta 113" (287
ELITE plátno elektrické motorové 200''
ELITE SCREENS plátno roleta 135" (342,
ELITE SCREENS plátno v pevném rámu 120
ELITE SCREENS plátno roleta 106" (269,