Projekční plátno Elite Screens M120XWH2-E24 120" - diskuze
Výrobce: ELITE SCREENS
EAN: 6944904408224
Výrobní číslo: M120XWH2-E24
ELITE SCREENS plátno roleta 120" (304,8cm)/ 16:9/ 148,6×264,2cm/ gain 1.1/ ELITE SCREENS Elite Screens M120XWH2-E24 Manuální plátno typu roleta s úhlopříčkou 120" a bílou konstrukcí. Vhodné pro projektory se standardní projekční vzdáleností. Plátno má zvýšený vrchní černý okraj 24" (cca. 61 cm). Vhodné pro montáž/instalaci na stěnu i strop. Samozřejmostí je praktické poutko pro stáhnutí plátna. Automatický zamykací mechanismus s variabilním nastavením výšky. Pomalé a postupné zasouvání plátna pomocí systému „pomalého zasouvání“. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Úhlopříčka: 120" (304,8 cm) Poměr stran: 16 : 9 Typ plátna: roletové, manuální Rozměry plátna: 148,6 × 264,2 cm Materiál plátna: MaxWhite Odrazivost plátna (gain): 1.1 Projekční vzdálenost (poměr): normal Barva krytu (case): bílá MaxWhite Materiál plátna MaxWhite (odolný a snadno se čistí) 180° pozorovací úhel Aktivní 3D & 4K/8K Ultra HD Ready Černé maskování (okraje) & černá zadní strana Matná bílá (vícevrstvá vazba) Certifikace Greenguard Vhodné pro použití s běžnými projektory MaxWhite je nejuniverzálnější povrch plátna pro přední projekci prezentace. Tento materiál
Parametry
| Distribuce | CZ |
Dotazy, recenze a diskuze k Projekční plátno Elite Screens M120XWH2-E24 120"
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
ELITE SCREENS plátno elektrické motoro
Elektrické projekční plátno AVELI, 265
ELITE SCREENS plátno roleta 100" (254
ELITE SCREENS plátno v pevném rámu 120
ELITE SCREENS plátno roleta 150" (381
ELITE SCREENS plátno roleta 113" (287
ELITE SCREENS plátno roleta 135" (342,
Nástěnné Projekční Plátno Aveli, 200X1
Projekční plátno ELITE SCREENS Saker S
ELITE SCREENS plátno roleta 106" (269,