SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Olejová jímka pneumatická, pojízdná, objem 90 litrů, se záchytnou vanou - ASTA - diskuze

Olejová jímka pneumatická, pojízdná, objem 90 litrů, se záchytnou vanou - ASTA
0
0 hodnocení

EAN: 5903246524246

Výrobní číslo: 16209005

Pneumatická, pojízdná olejová jímka se záchytnou vanou, 2metrová odsávací a 2metrová vypouštěcí hadice – ASTA 16209005 Určena pro vypouštění oleje z motorů, převodovek a diferenciálů všech typů aut. Upozornění: není vhodné pro hořlavé nebo silně leptavé látky! Technické parametry: - objem nádrže: 90 l - kapacita plnění kapalinou: 65 l - objem záchytné vany: 65 l - pracovní tlak: 7-8 bar - sací kapacita: 2 l/min. - délka sací hadice: 2 m - délka vypouštěcí hadice: 2 m - minimální výška: 900 mm - maximální výška: 1540 mm - hmotnost jímky: 75 kg

Cena od 11 514 Kč - 13 326 Kč v 2 obchodech

Dotazy, recenze a diskuze k Olejová jímka pneumatická, pojízdná, objem 90 litrů, se záchytnou vanou - ASTA

Přidat dotaz

Přidat rezenci, hodnocení

Přidat dotaz

Přidat rezenci, hodnocení

  • Související položky
Klíč na olejové filtry s řemenemKlíč na olejové filtry s řemenemSada zástrčných klíčů na výpustné šrouby oleje, 3/8Sada zástrčných klíčů na výpustné šrouKlíč na olejové filtry miskovitý 74 mm, 14 hran - VT01935JKlíč na olejové filtry miskovitý 74 mmOdsávačka na kapaliny manuální, sběrná nádoba 1 litrOdsávačka na kapaliny manuální, sběrnáBGS Technic BGS 9731 Plnicí trychtýř na močovinu (AUS 32) zahnutýBGS Technic BGS 9731 Plnicí trychtýř nPneumatická plnička a odsávačka oleje ATF do automatických převodovek, s adaptéry - ASTAPneumatická plnička a odsávačka oleje Čerpadlo na naftu a topný olej, elektrické 230 V, s výdejní pistolí a počítadlem - ASTAČerpadlo na naftu a topný olej, elektrBGS Technic BGS 8545-1 Skleněný válec pro sací zařízení na stlačený vzduch (BGS 108545)BGS Technic BGS 8545-1 Skleněný válec Záchytná vana na olej a provozní kapaliny 8 l, plastová, s výlevkou - BGS 9981Záchytná vana na olej a provozní kapalRuční čerpadlo pákové sudové, na benzín, naftu, olej a další kapalinyRuční čerpadlo pákové sudové, na benzíBGS Technic BGS 67801 Magnetická miska průměr 100 mm, nerezováBGS Technic BGS 67801 Magnetická miskaHlavice zástrčné pro olejové výpusti - BGS 1015Hlavice zástrčné pro olejové výpusti -

Načíst další