Olejová jímka pneumatická, pojízdná, objem 90 litrů, se záchytnou vanou - ASTA - diskuze
EAN: 5903246524246
Výrobní číslo: 16209005
Pneumatická, pojízdná olejová jímka se záchytnou vanou, 2metrová odsávací a 2metrová vypouštěcí hadice – ASTA 16209005 Určena pro vypouštění oleje z motorů, převodovek a diferenciálů všech typů aut. Upozornění: není vhodné pro hořlavé nebo silně leptavé látky! Technické parametry: - objem nádrže: 90 l - kapacita plnění kapalinou: 65 l - objem záchytné vany: 65 l - pracovní tlak: 7-8 bar - sací kapacita: 2 l/min. - délka sací hadice: 2 m - délka vypouštěcí hadice: 2 m - minimální výška: 900 mm - maximální výška: 1540 mm - hmotnost jímky: 75 kg
Cena od 11 514 Kč - 13 326 Kč v 2 obchodech
Dotazy, recenze a diskuze k Olejová jímka pneumatická, pojízdná, objem 90 litrů, se záchytnou vanou - ASTA
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Klíč na olejové filtry s řemenemSada zástrčných klíčů na výpustné šrouKlíč na olejové filtry miskovitý 74 mmOdsávačka na kapaliny manuální, sběrnáBGS Technic BGS 9731 Plnicí trychtýř nPneumatická plnička a odsávačka oleje Čerpadlo na naftu a topný olej, elektrBGS Technic BGS 8545-1 Skleněný válec Záchytná vana na olej a provozní kapalRuční čerpadlo pákové sudové, na benzíBGS Technic BGS 67801 Magnetická miskaHlavice zástrčné pro olejové výpusti -
Přidat dotaz