Napájecí zdroj Tacens APIII500 500 W 80 Plus Bronze - diskuze
Výrobce: Tacens
EAN: 08437023608081
TACENS ANIMA APIII500 NAPÁJECÍ ZDROJ PC ATX 500W ČERNÝ 124607PRODUKT V NÁHRADNÍM BALENÍ! MŮŽE MÍT MIKROŠKRÁBANCE VZNIKLÉ PŘI PŘEPRAVĚ PRODUKT ZLEVNĚN!Značka: TACENS Model : APIII500 Barva: černá Materiál: plast Rozměry: 15 x 14,5 x 8,5 cm Počet kusů: 1 Další informace: Úplné ticho: napájecí zdroj APIII500 je vybaven velmi tichým ventilátorem Tacens 12 cm s antivibračním systémem a mřížkou bez omezení průtoku vzduchu o neslyšitelném výkonu 14 dB. Plně černý kabel a pouzdro: kompletní černé provedení s vysoce kvalitními, dlouhými, plochými černými kabely pro maximální kompatibilitu a pohodlnou instalaci, obsahuje konektory 1 x ATX MB 24 PIN, 1 x EPS + 12 V 4+4 pin, 2 x SATA, 2 x Molex 4-pinové. EAN: 8437023608081_______________________________________________________________________ KATALOGOVÉ FOTOGRAFIE PRODUKTU:G190
Dotazy, recenze a diskuze k Napájecí zdroj Tacens APIII500 500 W 80 Plus Bronze
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
T-LED Trafo pro zapojení LED osvětlení
T-LED LED zdroj (trafo) LONG 12V 150W
T-LED LED zdroj (trafo) INTELI 12V 150
Napájecí adaptér APB-600B8 600W Psu bu
T-LED LED zdroj (trafo) LONG 12V 250W
T-LED LED zdroj (trafo) INTELI 12V 100
Dětská modulární skříň HAKON Tempo Kon
Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 4
LED napájecí zdroj / trafo 40W vnitřní
Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 1