UBNT POE-24-30W-WH, GB PoE Injektor,24V/1.25A 30W
0 hodnocení
Výrobce: Ubiquiti
EAN: 00817882022583
Popis produktu
Velmi kvalitní, stabilizovaný PoE napájecí adaptér s uzemněním, indikační LED a výstupní mnapětím 24V a max. proudem 1,25A.
Maximální výstupní výkon je 30W.
Tento model disponuje napájením na všech 4 párech.
Obsah balení
* PoE napájecí adaptér
* napájecí kabel
Technické parametry
Typ produktu: PoE injektor
Fyzické charakteristiky
Stínění: Ano
Provozní teplota [°C]: 0 až 40
Hloubka [mm]: 90
Šířka [mm]: 59
Výška [mm]: 33
Konektory a rozhraní
Rychlost ethernetu [Mbps]: 10/100/1000
Gigabit LAN: Ano
Napájení
LED indikace: Ano
Napájení na pinech: 1,2,4,5 (+), 3,6,7,8 (-)
Vstupní napětí [V]: 230 AC
Výstupní napětí [V]: 24
Výstupní proud [A]: 1,25
Výstupní výkon [W]: 30
Počet PoE Out portů: 1
Účinnost [%]: 80+
Obchody, které prodávají UBNT POE-24-30W-WH, GB PoE Injektor,24V/1.25A 30W
  • Historie ceny UBNT POE-24-30W-WH, GB PoE Injektor,24V/1.25A 30W
Zobrazit historii ceny UBNT POE-24-30W-WH, GB PoE Injektor,24V/1.25A 30W
Historie nejnižsí ceny UBNT POE-24-30W-WH, GB PoE Injektor,24V/1.25A 30W. Porovnání obchodů, které prodávají UBNT POE-24-30W-WH, GB PoE Injektor,24V/1.25A 30W.