Nádoba na olej 5 l, konev s hubicí - ASTA
EAN: 5903802803747
Výrobní číslo: MSRPF5
Konev – nádoba na nalévání oleje a dalších provozních kapalin objemu 5 litrů, s víčkem a ohebnou (flexibilní) hubicí – ASTA MSR/P/F-5Polyetylénová konev na snadné plnění oleje do motoru a nalévání ostatních provozních kapalin do auta. Pružná odšroubovatelná hubice usnadňuje nasměrování proudu přesně do místa, kam potřebujete. Omezuje se tím riziko nechtěného rozlití.Na plnicím otvoru je víko bránící kontaminaci obsahu nečistotami nebo jeho odpařování. Ústí hubice je vybaveno zátkou.Stupnice na boku (v litrech a U.S. kvartech) a průsvitný materiál nádoby pomáhá kontrolovat množství tekutiny.
Cena od 267 Kč - 283 Kč v 2 obchodech
Obchody, které prodávají Nádoba na olej 5 l, konev s hubicí - ASTA
Zobrazit historii ceny Nádoba na olej 5 l, konev s hubicí - ASTA
Historie nejnižsí ceny Nádoba na olej 5 l, konev s hubicí - ASTA. Porovnání obchodů, které prodávají Nádoba na olej 5 l, konev s hubicí - ASTA.
Plastová vanička pro zachycení úniku oPneumatická plnička a odsávačka oleje Konev, nádoba na olej 2lTlaková trubice, zahnutá, k maznici BGBGS Technic BGS 67150 Magnetické odkláTrychtýř - nálevka skládací, silikonovOdsávací pumpička na olej, benzín a naPojizdná olejová jímka s odsávačkou 80Ruční litinové čerpadlo rotačníPneumatická plnička oleje ATF pro autoKlíč na olejové filtry 90 mm, 15hrannýBGS Technic BGS 8406 Plnicí trychtýř p