SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Pneumatická odsávací souprava, objem 90 l, pojízdná – ASTA

0
0 hodnocení

EAN: 5903246524413

Výrobní číslo: AOE1090

Pneumatická odsávací souprava, objem 90 l, pojízdná – ASTA AOE1090. Praktická pojízdná odsávací souprava oleje je určena k efektivnímu odsávání maziv např. z motorových vozidel, nádob na olej atd. Zařízení využívá Venturiho trubici a stlačený vzduch k vytváření podtlaku a odsávání olejových tekutin. Mobilní a snadno použitelná souprava je vybavena šesti sacími sondami (ohebné, kovové) zakončenými rychlospojkami. Odsávací pomůcka není určeno na hořlavé nebo silně korozivní látky. Technické parametry: · Objem nádrže: 90 l · Max. kapacita naplnění: 65-70 l · Max. teplota kapaliny: 70-80 °C · Pracovní tlak: 7-8 bar · Sací výkon: 1,5-2 l /min · Připojení přívodu vzduchu: 1/4" · Délka sací hadice: 2 m · Hmotnost: 31 kg

Cena od 6 865 Kč - 7 511 Kč v 2 obchodech

Obchody, které prodávají Pneumatická odsávací souprava, objem 90 l, pojízdná – ASTA

  • Historie ceny Pneumatická odsávací souprava, objem 90 l, pojízdná – ASTA

Zobrazit historii ceny Pneumatická odsávací souprava, objem 90 l, pojízdná – ASTA

Historie nejnižsí ceny Pneumatická odsávací souprava, objem 90 l, pojízdná – ASTA. Porovnání obchodů, které prodávají Pneumatická odsávací souprava, objem 90 l, pojízdná – ASTA.

  • Související položky
Klíč na olejové filtry 60-115mm - BGS 1002Klíč na olejové filtry 60-115mm - BGS Odsávací pumpička na olej, benzín a naftu, 1,5 litru, s adaptéry - QUATROS QS14072Odsávací pumpička na olej, benzín a naNáhradní ocelový pásek do klíče na olejové filtry - JONNESWAY AI050009A-RNáhradní ocelový pásek do klíče na olePojízdná olejová výdejní souprava pro sudy 180 – 200 kg s bubnem - Ferdus 25.41Pojízdná olejová výdejní souprava pro Trychtýř, extra dlouhý, 12,5 x 45,5 cmTrychtýř, extra dlouhý, 12,5 x 45,5 cmHlavice na povolování olejových filtrů 74 mm, 14hranná, BMW, VW - BGS 1043Hlavice na povolování olejových filtrůSada těsnicích kroužků ocelových/gumových, M6-M26, sada 150 ks - GEKO G03606Sada těsnicích kroužků ocelových/gumovKleště na olejové filtry, rozsah 85 - 115 mm - JONNESWAY AI050023Kleště na olejové filtry, rozsah 85 - Pneumatické olejové čerpadlo 5:1, délka 740 mm, pro oleje vyšší viskozityPneumatické olejové čerpadlo 5:1, délkNádoba na olej 1 l - konev s hubicí - BGS 9938Nádoba na olej 1 l - konev s hubicí - Kleště na olejové filtry 54-108mm vyhnutéKleště na olejové filtry 54-108mm vyhnČepy pro vystředění nápravnice VAG, sada 4 kusy - BGS 8306Čepy pro vystředění nápravnice VAG, sa

Načíst další