Pneumatická odsávací souprava, objem 90 l, pojízdná – ASTA
EAN: 5903246524413
Výrobní číslo: AOE1090
Pneumatická odsávací souprava, objem 90 l, pojízdná – ASTA AOE1090. Praktická pojízdná odsávací souprava oleje je určena k efektivnímu odsávání maziv např. z motorových vozidel, nádob na olej atd. Zařízení využívá Venturiho trubici a stlačený vzduch k vytváření podtlaku a odsávání olejových tekutin. Mobilní a snadno použitelná souprava je vybavena šesti sacími sondami (ohebné, kovové) zakončenými rychlospojkami. Odsávací pomůcka není určeno na hořlavé nebo silně korozivní látky. Technické parametry: · Objem nádrže: 90 l · Max. kapacita naplnění: 65-70 l · Max. teplota kapaliny: 70-80 °C · Pracovní tlak: 7-8 bar · Sací výkon: 1,5-2 l /min · Připojení přívodu vzduchu: 1/4" · Délka sací hadice: 2 m · Hmotnost: 31 kg
Cena od 6 865 Kč - 7 511 Kč v 2 obchodech
Obchody, které prodávají Pneumatická odsávací souprava, objem 90 l, pojízdná – ASTA
Zobrazit historii ceny Pneumatická odsávací souprava, objem 90 l, pojízdná – ASTA
Historie nejnižsí ceny Pneumatická odsávací souprava, objem 90 l, pojízdná – ASTA. Porovnání obchodů, které prodávají Pneumatická odsávací souprava, objem 90 l, pojízdná – ASTA.
Klíč na olejové filtry 60-115mm - BGS Odsávací pumpička na olej, benzín a naNáhradní ocelový pásek do klíče na olePojízdná olejová výdejní souprava pro Trychtýř, extra dlouhý, 12,5 x 45,5 cmHlavice na povolování olejových filtrůSada těsnicích kroužků ocelových/gumovKleště na olejové filtry, rozsah 85 - Pneumatické olejové čerpadlo 5:1, délkNádoba na olej 1 l - konev s hubicí - Kleště na olejové filtry 54-108mm vyhnČepy pro vystředění nápravnice VAG, sa