Nádoba na olej 3 l, konev s hubicí - ASTA - diskuze
EAN: 5902188471915
Výrobní číslo: MSRPF3
Konev – nádoba na nalévání oleje a dalších provozních kapalin objemu 3 litry, s víčkem a ohebnou (flexibilní) hubicí – ASTA MSR/P/F-3Polyetylénová konev na snadné plnění oleje do motoru a nalévání ostatních provozních kapalin do auta. Pružná odšroubovatelná hubice usnadňuje nasměrování proudu přesně do místa, kam potřebujete. Omezuje se tím riziko nechtěného rozlití.Na plnicím otvoru je víko bránící kontaminaci obsahu nečistotami nebo jeho odpařování. Ústí hubice je vybaveno zátkou.Stupnice na boku (v litrech a U.S. kvartech) a průsvitný materiál nádoby pomáhá kontrolovat množství tekutiny.
Cena od 220 Kč - 251 Kč v 2 obchodech
Dotazy, recenze a diskuze k Nádoba na olej 3 l, konev s hubicí - ASTA
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Těsnící kroužky 13 mm pro olejové výpuKlíč na olejové filtry Mercedes-Benz, Klíč na olejové filtry páskový, 92 – 1Odsávací pumpička na olej, benzín a naSamonastavitelný tříramenný klíč na olPojízdná olejová výdejní souprava pro Pojízdná olejová výdejní souprava pro Pneumatická plnička oleje automatickýcPrůhledná polypropylénová odměrná nádoBGS Technic BGS 67150 Magnetické odkláPlastový trychtýř - nálevka, bez sítkaHlavice na povolování olejových filtrů
Přidat dotaz