Mobilní olejová souprava 5:1, pro sudy 180-220 l - ASTA
EAN: 5903802805673
Výrobní číslo: 10105322
Mobilní olejová souprava 5:1, pro sudy 180-220 l – ASTA 10105322.
Praktická pojízdná olejová souprava je vhodná pro sudy o objemu 180-220 l a je určena pro distribuci olejů střední a vysoké viskozity v mobilních nebo pevných zařízeních střední vzdálenosti.
Vozík umožňuje přepravu několika nádob pro zvýšení mobility a efektivity. Do sudu se zasune sací hadice a pomocí čerpadla se olej snadno přečerpá přímo na místo určení. Díky čtyř metrové výdejní hadici je možné olej čerpat i do hůře přístupných míst.
Soustava obsahuje:
· Čerpadlo 5:1 (1701056)
· Digitální řídicí ventil (1812352)
· Připojovací kabel 1/2" (1763413)
· Přepravní vozík (1708002)
Technické parametry:
· Objem nádoby: 180-200 l
· Čerpadlo: 5:1
· Maximální volný průtok: 25 l/min
· Připojovací kabel: 1/2"
· Průměr sací trubice: 1,5 mm
· Rozsah regulace tlaku: 0,5-50 barů
· Spotřeba vzduchu: 110 l / min (při tlaku 8 barů)
· Maximální teplota kapaliny: 60 °C
· Délka kabelu: 4 m
· Hladina hluku: 82 dB
· Hmotnost: 31 kg
Soustava obsahuje:
· Čerpadlo 5:1 (1701056)
· Přepravní vozík (1708002)
Technické parametry:
· Objem nádoby: 180-200 l
· Čerpadlo: 5:1
· Připojovací kabel: 1/2"
· Průměr sací trubice: 1,5 mm
· Délka kabelu: 4 m
· Hladina hluku: 82 dB
· Hmotnost: 31 kg
Cena od 12 480 Kč - 14 444 Kč v 2 obchodech
Obchody, které prodávají Mobilní olejová souprava 5:1, pro sudy 180-220 l - ASTA
Zobrazit historii ceny Mobilní olejová souprava 5:1, pro sudy 180-220 l - ASTA
Historie nejnižsí ceny Mobilní olejová souprava 5:1, pro sudy 180-220 l - ASTA. Porovnání obchodů, které prodávají Mobilní olejová souprava 5:1, pro sudy 180-220 l - ASTA.
BGS Technic BGS 1151 Magnetická montážPřístroj - plnička na výdej AdBlue, pnZáchytná vana na olej, pojízdná, objemBGS Technic BGS 8545 Pneumatická odsávPneumatická plnička oleje ATF do automTrychtýř se stupnicí pro plnění AdBlueMobilní olejová souprava 5:1, pro sudyHlavice na povolování olejových filtrůOdsávačka oleje pneumatická / ruční, 9Trychtýř BGS 8446-1BGS Technic BGS 9343 Lišta pro upevněnOdsávací pumpička na provozní kapaliny