LED zdroj TLZZ-12V-60W zásuvkový 05308 - diskuze
LED zdroj TLZZ-12V-60W zásuvkový 05308
0
0 hodnocení
Výrobce: T-LED
EAN: 8596558011190
LED zdroj pro LED pásky (trafo) 12V 60W zásuvkový. Tento zdroj není vhodný na trvalé instalace, nebo na dlouhodobý denní provoz, pokud ho přesto použijete, je nutné ponechat větší rezervu než udávaných 20%. Tento zdroj je ideální pro domácí použití. Elektronický spínaný zdroj pro vnitřní použití. Specifikace LED zdroje Vstupní napětí 100-240V AC Výstupní napětí 12V DC/5A DC konektor 5,5/2,1 mm Výkon 60W* Maximální trvalé zatížení 48W* Rozměry 127×56×32mm Délka kabelu na výstupu 1m * !!! Upozornění !!! max. trvalé doporučené zatížení je s min. 20% rezervou pro běžné užívání, pro instalaci do komerčních prostor s dobou používání 8 a více hodin denně nepřetržitě je doporučené trvalé zatížení vzhledem k účinnosti spínaných zdrojů s min. 30% rezervou , aby byla zachována nejdelší životnost zdroje. Upozornění: V případě ustřižení nízkonapěťového konektoru ztrácí výrobek záruku! V naší nabídce naleznete široký výběr připojovacích konektorů.