LED zdroj 12V 500W SLIM-12V-500W 056134 - diskuze
LED zdroj 12V 500W SLIM-12V-500W 056134
0
0 hodnocení
Výrobce: T-LED
EAN: 8596558000613
Voděodolný elektronický spínaný zdroj pro LED řady SLIM v krytí IP67, který je vhodný především pro LED osvětlení jako jsou LED pásky, LED žárovky a jiné 12V DC LED osvětlení. SLIM zdroje jsou typické svojí nízkou výškou. ; LED zdroj SLIM 12V 500W je opatřen: tepelnou pojistkou pojistkou proti zkratu (po odstranění zkratu je opět plně funkční) pojistkou proti přetížení ; Specifikace LED zdroje Vstupní napětí 170 - 250V AC Výstupní napětí 12V DC/41,7A Pojistka Tepelná, proti zkratu, proti přetížení Výkon 500W* Startovací proud 70A Krytí IP67 Třída izolace II Rozměry 260x92×37mm ; * !!! Upozornění !!! max. trvalé doporučené zatížení je s min. 20% rezervou pro běžné užívání, pro instalaci do komerčních prostor s dobou používání 8 a více hodin denně nepřetržitě je doporučené trvalé zatížení vzhledem k účinnosti spínaných zdrojů s min. 30% rezervou, aby byla zachována nejdelší životnost zdroje.
Parametry
Délka260 mm
Hmotnost3800.000g
KrytíIP67
Krytí IPIP67
MateriálKov
Pojistkaproti přetížení
Rozměry260 x 92 x 37 mm
Startovací proud70 A; 70A
Typ zdrojeVoděodolné
Třída izolaceII
Vstupní napětíAC 230 V; 170-250 V AC
Výkon500 W
Výstupní napětíDC 12 V; 12 V DC
Výstupní proud41,7 A
Výška37 mm
Záruka2 roky
Šířka92 mm
Dotazy, recenze a diskuze k LED zdroj 12V 500W SLIM-12V-500W 056134