Fnirsi DPOS350P 4v1 350 MHz Gsps tabletový osciloskop generátor - diskuze
Fnirsi DPOS350P 4v1 350 MHz Gsps tabletový osciloskop generátor
0 hodnocení
Výrobce: Fnirsi
EAN: 08581686975520
DPOS350P Dvoukanálový digitální osciloskop s generátorem, analyzátorem spektra a analyzátorem FRA Fnirsi FNIRSI DPOS350P je univerzální, přenosný nástroj 4v1, který se hodí jak do profesionální laboratoře, tak do domácí dílny. V jednom kompaktním zařízení získáte digitální osciloskop s šířkou pásma 350 MHz, funkční generátor 50 MHz, analyzátor spektra od 200 kHz do 350 MHz a analyzátor frekvenční charakteristiky do 50 MHz. Díky tomu už nemusíte investovat do několika samostatných přístrojů – DPOS350P umožňuje plnou diagnostiku elektrických signálů, generování vzorů a měření rušení RF. Osciloskop nabízí dva analogové kanály plus matematický kanál, se vzorkováním až 1 GSPS na kanál a dobou náběhu signálu 1 ns. Hloubka paměti 60 Kpts a rekordní rychlost obnovování průběhů (až 50 000 wfm/s) umožňují zachytit i velmi krátké impulsy a vzácné události. Široký rozsah citlivosti od 2 mV/div do 20 V/div, vstup o impedanci 1 MΩ/14 pF a ochrana proti přepětí do 400 V CAT II zajišťují precizní a bezpečné měření různorodých obvodů.Funkční generátor umožňuje vytváření až 14 typů standardních průběhů a signálů arbitrálních do 50 MHz, s možností modulace AM, FM, FSK, ASK a PWM a funkcí sweep. Analyzátor spektra v rozsahu od 200 kHz do 350 MHz s detektory Peak a RMS a režimem sledování („spectrum + oscilloscope“) umožňuje současně pozo
Dotazy, recenze a diskuze k Fnirsi DPOS350P 4v1 350 MHz Gsps tabletový osciloskop generátor