Fnirsi DPOS350P 4v1 350 MHz Gsps tabletový osciloskop generátor
0 hodnocení
Výrobce: Fnirsi
EAN: 08581686975520
DPOS350P Dvoukanálový digitální osciloskop s generátorem, analyzátorem spektra a analyzátorem FRA Fnirsi FNIRSI DPOS350P je univerzální, přenosný nástroj 4v1, který se hodí jak do profesionální laboratoře, tak do domácí dílny. V jednom kompaktním zařízení získáte digitální osciloskop s šířkou pásma 350 MHz, funkční generátor 50 MHz, analyzátor spektra od 200 kHz do 350 MHz a analyzátor frekvenční charakteristiky do 50 MHz. Díky tomu už nemusíte investovat do několika samostatných přístrojů – DPOS350P umožňuje plnou diagnostiku elektrických signálů, generování vzorů a měření rušení RF. Osciloskop nabízí dva analogové kanály plus matematický kanál, se vzorkováním až 1 GSPS na kanál a dobou náběhu signálu 1 ns. Hloubka paměti 60 Kpts a rekordní rychlost obnovování průběhů (až 50 000 wfm/s) umožňují zachytit i velmi krátké impulsy a vzácné události. Široký rozsah citlivosti od 2 mV/div do 20 V/div, vstup o impedanci 1 MΩ/14 pF a ochrana proti přepětí do 400 V CAT II zajišťují precizní a bezpečné měření různorodých obvodů.Funkční generátor umožňuje vytváření až 14 typů standardních průběhů a signálů arbitrálních do 50 MHz, s možností modulace AM, FM, FSK, ASK a PWM a funkcí sweep. Analyzátor spektra v rozsahu od 200 kHz do 350 MHz s detektory Peak a RMS a režimem sledování („spectrum + oscilloscope“) umožňuje současně pozo
Obchody, které prodávají Fnirsi DPOS350P 4v1 350 MHz Gsps tabletový osciloskop generátor
  • Historie ceny Fnirsi DPOS350P 4v1 350 MHz Gsps tabletový osciloskop generátor
Zobrazit historii ceny Fnirsi DPOS350P 4v1 350 MHz Gsps tabletový osciloskop generátor
Historie nejnižsí ceny Fnirsi DPOS350P 4v1 350 MHz Gsps tabletový osciloskop generátor. Porovnání obchodů, které prodávají Fnirsi DPOS350P 4v1 350 MHz Gsps tabletový osciloskop generátor.