ELITE SCREENS plátno v pevném rámu 120" (304,8 cm)/ 16:9/ 150,1 x 266,4 cm/ Gain 1,1/ CineWhite/ bezrámové, AR120WH2 - diskuze
Výrobce: ELITE SCREENS
EAN: 6944904409627
Výrobní číslo: AR120WH2
Parametry
| Distribuce | CZ |
Dotazy, recenze a diskuze k ELITE SCREENS plátno v pevném rámu 120" (304,8 cm)/ 16:9/ 150,1 x 266,4 cm/ Gain 1,1/ CineWhite/ bezrámové, AR120WH2
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
ELITE SCREENS plátno elektrické motoro
Projekční plátno Elite Screens M120XWH
ELITE SCREENS plátno roleta 84" (213,4
ELITE SCREENS plátno roleta 106" (269,
Elektrické projekční plátno AVELI, 265
Projekční plátno ELITE SCREENS Saker S
ELITE SCREENS plátno roleta 135" (342,