ELITE SCREENS plátno elektrické motorové 150" (381 cm)/ 16:10/ 201,9 x 323,1 cm/ case bílý/ 6" drop/ Fiber Glass, SK150NXW2-E6
Výrobce: ELITE SCREENS
EAN: 6944904402666
Výrobní číslo: SK150NXW2-E6
Elite Screens SK150NXW2-E6
Elektrické nástěnné stahovací plátno s úhlopříčkou 150" a poměrem stran 16 : 10. Kovová konstrukce zajišťuje snadnou instalaci na zdi a stropy, pozorovací úhel 180° zas vysokou kvalitu obrazu i z problémových úhlů. Výhodou je infračervené (IR) univerzální dálkové ovládání a synchronizovaný motor, který dovoluje tichý provoz s delší životností a menší spotřebou. Plátno má zvýšený vrchní černý okraj o 6" (15 cm).
Široký pozorovací úhel 180°
8K/4K Ultra HD, Active 3D a HDR Ready
Standardní černé maskovací okraje pro zvýšení vizuálního kontrastu
Není kompatibilní s projektory Ultra/Short-throw
Posuvné montážní držáky pro flexibilní instalaci
6" (15 cm) horní odstupový okraj pro případ použití u vysokých stropů
Certifikace Greenguard Gold (UL 2818) a norma NFPA (požární odolnost)
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Úhlopříčka: 150" (381 cm)
Poměr stran: 16 : 10
Barva pouzdra/krytu: bílá
Rozměry plátna: 201,9 × 323,1 cm
Materiál plátna: MaxWhite FG
Typ plátna: elektrické
Materiál MaxWhite FG je podložen skelnými vlákny, což zvyšuje jeho tuhost, zajišťuje
Široký pozorovací úhel 180°
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Úhlopříčka: 150" (381 cm)
Poměr stran: 16 : 10
Barva pouzdra/krytu: bílá
Materiál plátna: MaxWhite FG
Typ plátna: elektrické
Parametry
| Distribuce | CZ |
Obchody, které prodávají ELITE SCREENS plátno elektrické motorové 150" (381 cm)/ 16:10/ 201,9 x 323,1 cm/ case bílý/ 6" drop/ Fiber Glass, SK150NXW2-E6
Zobrazit historii ceny ELITE SCREENS plátno elektrické motorové 150" (381 cm)/ 16:10/ 201,9 x 323,1 cm/ case bílý/ 6" drop/ Fiber Glass, SK150NXW2-E6
Historie nejnižsí ceny ELITE SCREENS plátno elektrické motorové 150" (381 cm)/ 16:10/ 201,9 x 323,1 cm/ case bílý/ 6" drop/ Fiber Glass, SK150NXW2-E6. Porovnání obchodů, které prodávají ELITE SCREENS plátno elektrické motorové 150" (381 cm)/ 16:10/ 201,9 x 323,1 cm/ case bílý/ 6" drop/ Fiber Glass, SK150NXW2-E6.
ELITE SCREENS plátno elektrické motoro
ELITE SCREENS plátno roleta 84" (213,4
ELITE SCREENS plátno roleta 135" (342,
Projekční plátno ELITE SCREENS Saker S
ELITE SCREENS plátno roleta 100" (254
Projekční plátno Elite Screens M120XWH
ELITE SCREENS plátno roleta 106" (269,