Dopady vybraných veřejných politik na regionální rozvoj v České a Slovenské republice - Petr Valouch, Jan Šelešovský
Výrobce: Masarykova univerzita
Sborník příspěvků zahrnuje parciální výsledky z druhého roku výzkumu z oblastí sektoru veřejného a finančního. Uvedené výstupy byly prezentovány na semináři 24. a 25. 11. 2011. Oproti minulému sborníku, v letošním roce byl předřazen sektor finanční.
Cena 298 Kč v 1 obchodě
Obchody, které prodávají Dopady vybraných veřejných politik na regionální rozvoj v České a Slovenské republice - Petr Valouch, Jan Šelešovský
Zobrazit historii ceny Dopady vybraných veřejných politik na regionální rozvoj v České a Slovenské republice - Petr Valouch, Jan Šelešovský
Historie nejnižsí ceny Dopady vybraných veřejných politik na regionální rozvoj v České a Slovenské republice - Petr Valouch, Jan Šelešovský. Porovnání obchodů, které prodávají Dopady vybraných veřejných politik na regionální rozvoj v České a Slovenské republice - Petr Valouch, Jan Šelešovský.
Grónské mýty a pověsti
Domino
Neomezené možnosti člověka - Vitalij T
Rules for Radicals - Alinsky Saul Davi
Moderní výuka tenisové techniky
Jannes Hannu, Roberts Owen,: Ptáci naš
MFP Omalovánky Lada A5 - O chytré kmot
Faktótum
Hutchinson, T.; Hardy-Gould, J.; Trnov
Jak muži přišli ke svému údu
- O
Altinbesik
- Janoušek Evžen
Encyklopedie moderního bylinářství A-C

























