SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Člověk a jeho svět pro 5.ročník ZŠ - Chramostová I. a kolektiv

Člověk a jeho svět pro 5.ročník ZŠ
					 - Chramostová I. a kolektiv
0
0 hodnocení

Výrobce: didaktis

EAN: 9788073581695

Výrobní číslo: 9788073581695

Učivo navazuje na předchozí díly učebnicové řady a uzavírá tak vzdělávací obsah oboru Člověk a jeho svět a směřuje k naplnění zbývajících očekávaných výstupů pro 2. období 1. stupně vzdělávací oblasti Člověk a jeho svět podle RVP.
Učivo je postaveno tak, aby mohli žáci nabyté znalosti a dovednosti uplatnit v reálném životě – např. v péči o zdraví a v prevenci nemocí či v pochopení fungování některých institucí ve společnosti a podobně.
Učivo je na stránce rozloženo do dvou typů bloků. Hlavní blok obsahuje informace představující základní učivo, se kterým by měli být žáci v hodině seznámeni. Doplňkové bloky obsahují dodatečné informace, které se žáci učit nemusejí. Tyto bloky pomáhají žákům vytvořit si představu o určitém pojmu a podporují práci s informacemi.
Učebnice je zpestřena rozmanitým obrazovým materiálem – jsou zde zastoupeny naukové ilustrace, motivační ilustrace a nechybí ani autentické fotografie.
Grafický styl učebnice připomíná dětský časopis, je poutavý a přitom přehledný. V učebnici se žáci setkají s průvodní postavičkou – Lampičkou, která prostřednictvím zábavných rozhovorů rozšiřuje učivo a poskytuje náměty k diskusi.
S doložkou MŠMT.

Parametry

AutorI. Chramostová, E. Matušková, Erna Pfeif; Ivana Chramostová, autorů kolektiv; Pavol Tarábek
Druh2560 × 1600
ISBN978-80-7358-169-5
Jazykčeský; Česky
NOVINKA0
NakladatelstvíDidaktis
Počet stran88; Ano
Rok vydání2016; 2013
TypTyp
Vazbabrožovaná; brožovaná bez přebalu
jazykcs
Žánrzjednodušená četba

Cena od 150 Kč - 193 Kč v 6 obchodech

  • Historie ceny Člověk a jeho svět pro 5.ročník ZŠ - Chramostová I. a kolektiv

Zobrazit historii ceny Člověk a jeho svět pro 5.ročník ZŠ - Chramostová I. a kolektiv

Historie nejnižsí ceny Člověk a jeho svět pro 5.ročník ZŠ - Chramostová I. a kolektiv. Porovnání obchodů, které prodávají Člověk a jeho svět pro 5.ročník ZŠ - Chramostová I. a kolektiv.

  • Související položky