Diodes Inc. Zldo1117Qg33Ta Ldo, Fixed, 3.3V, 1A, -40 To 105Deg C - diskuze
Výrobce: Diodes Inc.
Výrobní číslo: ZLDO1117QG33TA
DIODES INC. - LDO, FIXED, 3.3V, 1A, -40 TO 105DEG C - ZLDO1117QG33TA
Dotazy, recenze a diskuze k Diodes Inc. Zldo1117Qg33Ta Ldo, Fixed, 3.3V, 1A, -40 To 105Deg C
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Transformátor VENTS TRF 250/12
ADI 350 1-3W Elektronický transformát
Napájecí zdroj ELKO EP ZNP-10/24V
Zvonkový transformátor EATON TR-G2/24
Spínaný zdroj PS-30-R
Transformátor elektronický 60 W, TR60
OEZ Letohrad zdroj mod. UNZ-10T-X012 1
LED driver tenký 30 W 24 V
Zdroj pro LED 12V 2,5A 30W REBEL URZ08
Kanlux POWELED 26810
Zvonkový transformátor ETI ZT8/8-2M 8V