Diodes Inc. Dmth8008Lfg-7 Mosfet, N-Ch, 80V, 70A, Powerdi 3333 - diskuze
Výrobce: Diodes Inc.
Výrobní číslo: DMTH8008LFG-7
DIODES INC. - MOSFET, N-CH, 80V, 70A, POWERDI 3333 - DMTH8008LFG-7
Dotazy, recenze a diskuze k Diodes Inc. Dmth8008Lfg-7 Mosfet, N-Ch, 80V, 70A, Powerdi 3333
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Onsemi Mbrs4201T3G Diode, Schottky
Onsemi Gbu8J Bridge Rectifier, 8A, 600
Littelfuse V130La2P Varistor, 11.0J, 1
Nexperia 1Ps301,115 Small Signal Diode
Stmicroelectronics T2035H-8I Triac, 80
Littelfuse Tpsmc30Ca Tvs Diode, Bidir,
Vishay Byg21M-E3/tr3 Rectifier, Single
Vishay Bzx85C39-Tap Zener Diode, 1.3W,