Diodes Inc. Dmth8008Lfg-7 Mosfet, N-Ch, 80V, 70A, Powerdi 3333
Výrobce: Diodes Inc.
Výrobní číslo: DMTH8008LFG-7
DIODES INC. - MOSFET, N-CH, 80V, 70A, POWERDI 3333 - DMTH8008LFG-7
Obchody, které prodávají Diodes Inc. Dmth8008Lfg-7 Mosfet, N-Ch, 80V, 70A, Powerdi 3333
Zobrazit historii ceny Diodes Inc. Dmth8008Lfg-7 Mosfet, N-Ch, 80V, 70A, Powerdi 3333
Historie nejnižsí ceny Diodes Inc. Dmth8008Lfg-7 Mosfet, N-Ch, 80V, 70A, Powerdi 3333. Porovnání obchodů, které prodávají Diodes Inc. Dmth8008Lfg-7 Mosfet, N-Ch, 80V, 70A, Powerdi 3333.
Diodes Inc. D12V0Ha1U2Lp-7B Esd Protec
Vishay Sf1600-Tr Diode, Fast, 1A, 1600