Diodes Inc. Smbj15Ca-13-F Tvs Diode, Bidir, 15V, 600W, Do-214Aa
Výrobce: Diodes Inc.
Výrobní číslo: SMBJ15CA-13-F
DIODES INC. - TVS DIODE, BIDIR, 15V, 600W, DO-214AA - SMBJ15CA-13-F
Obchody, které prodávají Diodes Inc. Smbj15Ca-13-F Tvs Diode, Bidir, 15V, 600W, Do-214Aa
Zobrazit historii ceny Diodes Inc. Smbj15Ca-13-F Tvs Diode, Bidir, 15V, 600W, Do-214Aa
Historie nejnižsí ceny Diodes Inc. Smbj15Ca-13-F Tvs Diode, Bidir, 15V, 600W, Do-214Aa. Porovnání obchodů, které prodávají Diodes Inc. Smbj15Ca-13-F Tvs Diode, Bidir, 15V, 600W, Do-214Aa.
Diodes Inc. Mbr230S1F-7 Schottky Recti
Vishay Vemd5080X01 Photodiode, Aec-Q10
Infineon Bas21E6327Htsa1 Diode, High V
Nexperia Pmeg060T100Clpez Schottky Rec
Littelfuse P4Sma440A Tvs Diode, Unidir
Onsemi Gbu8B Bridge Rectifier, 8A, 100
Nexperia Bzv49-C7V5,115 Zener Diode, A
Vishay Bav21-Tap Small Signal Sw Diode
Vishay Bzx85C13-Tap Diode, Zener, 13V,