Diodes Inc. Az1117D-3.3Tre1 Ldo, Fixed, 3.3V, 1A, -40 To 125Deg C
Výrobce: Diodes Inc.
Výrobní číslo: AZ1117D-3.3TRE1
DIODES INC. - LDO, FIXED, 3.3V, 1A, -40 TO 125DEG C - AZ1117D-3.3TRE1
Obchody, které prodávají Diodes Inc. Az1117D-3.3Tre1 Ldo, Fixed, 3.3V, 1A, -40 To 125Deg C
Zobrazit historii ceny Diodes Inc. Az1117D-3.3Tre1 Ldo, Fixed, 3.3V, 1A, -40 To 125Deg C
Historie nejnižsí ceny Diodes Inc. Az1117D-3.3Tre1 Ldo, Fixed, 3.3V, 1A, -40 To 125Deg C. Porovnání obchodů, které prodávají Diodes Inc. Az1117D-3.3Tre1 Ldo, Fixed, 3.3V, 1A, -40 To 125Deg C.
LED driver tenký 75 W 24 V
LED driver tenký 30 W 24 V
Napájecí spínaný zdroj ELKO EP PS3M-54
LED driver tenký 30 W 12 V