Diodes Inc. Az1117Ch2-3.3Trg1 Ldo, Fixed, 3.3V, 0.8A, -20 To 125Deg C - diskuze
Výrobce: Diodes Inc.
Výrobní číslo: AZ1117CH2-3.3TRG1
DIODES INC. - LDO, FIXED, 3.3V, 0.8A, -20 TO 125DEG C - AZ1117CH2-3.3TRG1
Dotazy, recenze a diskuze k Diodes Inc. Az1117Ch2-3.3Trg1 Ldo, Fixed, 3.3V, 0.8A, -20 To 125Deg C
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Zvonkový transformátor EATON TR-G3/8 2
Zdroj pro LED 12V 2,5A 30W REBEL URZ08