Diodes Inc. Az1117Ch-1.5Trg1 Ldo, Fixed, 1.5V, 0.8A, -20 To 125Deg C
Výrobce: Diodes Inc.
Výrobní číslo: AZ1117CH-1.5TRG1
DIODES INC. - LDO, FIXED, 1.5V, 0.8A, -20 TO 125DEG C - AZ1117CH-1.5TRG1
Obchody, které prodávají Diodes Inc. Az1117Ch-1.5Trg1 Ldo, Fixed, 1.5V, 0.8A, -20 To 125Deg C
Zobrazit historii ceny Diodes Inc. Az1117Ch-1.5Trg1 Ldo, Fixed, 1.5V, 0.8A, -20 To 125Deg C
Historie nejnižsí ceny Diodes Inc. Az1117Ch-1.5Trg1 Ldo, Fixed, 1.5V, 0.8A, -20 To 125Deg C. Porovnání obchodů, které prodávají Diodes Inc. Az1117Ch-1.5Trg1 Ldo, Fixed, 1.5V, 0.8A, -20 To 125Deg C.
Napájecí zdroj spínaný 12VDC 24W ELKO
Kanlux POWELED 26810
LED driver tenký 30 W 12 V
Transformátor elektronický 150 W, TR15