Diodes Inc. Ap7383-44Ww-7 Ldo, Fixed, 4.4V, 0.15A, -40 To 125Deg C - diskuze
Výrobce: Diodes Inc.
Výrobní číslo: AP7383-44WW-7
DIODES INC. - LDO, FIXED, 4.4V, 0.15A, -40 TO 125DEG C - AP7383-44WW-7
Dotazy, recenze a diskuze k Diodes Inc. Ap7383-44Ww-7 Ldo, Fixed, 4.4V, 0.15A, -40 To 125Deg C
Přidat rezenci, hodnocení
LED driver tenký 6 W 24 V
Transformátor elektronický 60 W, TR60
Transformátor elektronický 105 W, TR10