Diodes Inc. Ap7383-36Ww-7 Ldo, Fixed, 3.6V, 0.15A, -40 To 125Deg C - diskuze
Výrobce: Diodes Inc.
Výrobní číslo: AP7383-36WW-7
DIODES INC. - LDO, FIXED, 3.6V, 0.15A, -40 TO 125DEG C - AP7383-36WW-7
Dotazy, recenze a diskuze k Diodes Inc. Ap7383-36Ww-7 Ldo, Fixed, 3.6V, 0.15A, -40 To 125Deg C
Přidat rezenci, hodnocení
Zdroj pro LED 12V 2,5A 30W REBEL URZ08
Transformátor elektronický 60 W, TR60
Zvonkový transformátor EATON TR-G3/8 2
Elektronický transformátor 105W/12V KA
LED driver tenký 30 W 12 V
Transformátor elektronický 150 W, TR15
LED driver tenký 30 W 24 V